2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

„Kilo Health“ susitarė dėl 500 tūkst. eurų investicijos į sveikatos technologijų startuolį „Pulsetto“

Streso valdymo, miego kokybės gerinimo technologiją kurianti įmonė „Pulsetto“ susitarė dėl 0,5 mln. eurų investicijų. Jas skiria viena iš sveikatos technologijų srityje lyderiaujančių įmonių pasaulyje „Kilo Health“, rašoma pranešime spaudai.
Startuolis
Startuolis / 123RF.com nuotr.

Stimuliuojant nervą, vartotojas galės pasijausti geriau

„Pulsetto“ kuria klajoklinio nervo stimuliatorių. Šis nervas yra vienas didžiausių, tad jį aktyvinus įsijungia parasimpatinė nervų sistema, sulėtėja žmogaus širdies ritmas. Padedant stimuliatoriui, labai lengvai, paprastai ir saugiai – skleidžiant specifinius elektromagnetinius signalus – bus aktyvinamas klajoklinis nervas. Žmogus galės pasijausti geriau: sumažės stresas, nerimo simptomai, pagerės miego kokybė.

„Mokslininkai atranda vis daugiau šio nervo stimuliavimo pritaikymo būdų, pavyzdžiui, depresijai gydyti, kraujo spaudimui mažinti. Mūsų aparatas išsiskiria tuo, kad mes kuriame vartotojui draugišką (angl. user-friendly) technologiją. Tai yra nešiojamas aparatas, užsidedi ant kaklo ir gali pamiršti. Programėle vartotojas galės reguliuoti stimuliavimo stiprumą, matyti, kaip keičiasi organizmo parametrai, stimuliavimo istoriją“, – sako „Pulsetto“ įkūrėjas Vitalijus Majorovas.

Pašnekovas pratęsia, kad klajoklinis nervas dalyvauja vidaus organų ir smegenų komunikacijoje, tad ateityje naudojant aparatą tikimasi gydyti ir specifines ligas, pavyzdžiui, depresiją, mažinti kraujospūdį, gerinti žarnyno veiklą.

Pritrauktos lėšos leis pradėti masinę gamybą

Pirmoji 50 tūkst. eurų investicija leido vos per tris mėnesius sukurti veikiantį gaminio prototipą. Likusios investicijos padės toliau tobulinti minėtą technologiją, įsigyti korpuso liejimo stakles ir pradėti masinę gamybą. Taip pat bus sukurta programėlė, o jau šį pavasarį planuojama pradėti reklamos kampaniją.

„Tai nėra pirmoji mūsų investicija. Praėjusiais metais investavome į sveikatos technologijų startuolius „Revolab” ir „Tyler“, tad nuolat ieškome naujų idėjų su didžiuliu potencialu. „Pulsetto” sukūrė sveikatos priežiūros ir technologijų ekspertai. Buvo aišku, kad jei nepalaikysime jų vizijos, pralošim. Net neabejoju, kad Vitalijus ir visa jo komanda pasieks geriausių rezultatų, tad labai laukiame sekančių plėtros etapų”, – sako „Kilo Health“ vadovas Tadas Burgaila.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką