Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 balandžio 13d. 11:08

LOGIN festivalio partnerė draudimo bendrovė BTA šiais metais kvies į „LOGIN Curious minds“ nuotolinį renginį

LOGIN 2020
Domanto Pipo nuotr. / LOGIN 2020

Austrijos kapitalo draudimo bendrovė BTA šiais metais kvies į „LOGIN Curious Minds“ renginį, kuris vyks virtualioje erdvėje gegužės 24-28 dienomis ir bus gyvai transliuojamas Delfi bei 15min portaluose. Kaip ir kasmet LOGIN pranešėjai kvies tyrinėti žmogaus ir technologijų ryšį, sveikatos inovacijų temas ir pažvelgti į ateitį, kuri mūsų laukia.

Jau 15 metus vykstantis didžiausias Baltijos šalyse inovacijų festivalis šiemet bus toks, kokio dar nematėte: 5 renginio dienos, 55 valandos turinio ir apie 150 pranešėjų iš Lietuvos bei užsienio. Atsižvelgiant į susiklosčiusią situaciją, festivalis šiais metais bus rengiamas saugiai: gegužės 24-28 dienomis visa Lietuva ir ne tik festivalio pranešimus visiškai nemokamai galės stebėti tiesioginių transliacijų metu dviejuose didžiausiuose Lietuvos portaluose.

„Žinios, intelektas, žmonės ir technologijos BTA visuomet vedė ir ves į priekį. Drauge tai yra ir tos priežastys, dėl kurių kasmet susiburiame LOGIN‘e. Juk dažnam mūsų knieti bent akies krašteliu sužinoti, kaip atrodys ateitis: kaip gyvensime, dirbsime, bendrausime ir kokius produktus savo klientams kursime. Norėdami judėti pirmyn, savo klientams suteikti tik geriausią patirtį ir inovatyviausius sprendimus negalime likti technologinės revoliucijos paraštėse. Mums labai svarbu būti progreso dalimi ir puoselėti nuoširdų smalsumą“, – sako draudimo bendrovės BTA Lietuvos filialo direktorius Tadeuš Podvorski.

BTA nuotr./Tadeuš Podvorski
BTA nuotr./Tadeuš PodvorskiLOGIN vadovė Sandra Meškauskaitė-Stepšienė pabrėžia, kad festivalio dalyvis šiemet galės saugiai mėgautis kokybišku ir unikaliu turiniu: „LOGIN kasmet stebina tiek pranešėjais, tiek naujomis įžvalgomis ir vis kitokiu renginio konceptu, kuris prisitaiko prie esamų aplinkybių. Tad pasirinktas renginio formatas yra šimtu procentu saugus dalyviams ir, žinoma, mažina rizikas organizatoriams. Džiaugiamės, galėdami kurti renginį su ištikimais festivalio partneriais. Jau dabar galiu išduoti, kad drauge su draudimo bendrove „BTA“ kviesime toliau tyrinėti žmogaus ir technologijų santykį, giliau pažvelgsime į kultūros inovacijas, naujausius sveikatos mokslų tyrimus ir, be abejo, pakviesime mokslininkus ir tyrėjus papasakoti apie pandemijos situaciją, jos valdybą ir kitas aktualijas.“

Gegužės 24-28 dienomis, atsidaręs transliacijos langą Delfi.lt arba 15min.lt portaluose, kiekvienas LOGIN dalyvis matys vieną pagrindinį turinio ekraną ir kelis mažesnius, po kelias valandas trunkančius ir ne kasdien vyksiančius specializuotus renginius. „LOGIN Curious Minds powered by BTA“ renginio pranešėjų sąrašą ir programą bus galima rasti LOGIN festivalio svetainėje www.login.lt

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Partnerio turinys
Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Mėgaukis šiandien

Talentingi vaikai

Video

22:31
01:16
06:39

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką