Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 19, 09:58

Medicinos bankas restoranų „iLunch“ plėtrai skolina 0,5 mln. eurų

Vietoje aptarnaujančio personalo skaitmeninius sprendimus naudojantis Lietuvos kapitalo dienos pietų restoranų tinklas „iLunch“ į plėtrą Vilniuje investuoja 500 tūkst. eurų. Medicinos banko suteikta paskola skirta trijų naujų restoranų sostinėje atidarymui, tačiau iki šių metų pabaigos „iLunch“ neatmeta ir dar vieno panašaus dydžio plėtros etapo, rašoma pranešime žiniasklaidai.
„iLunch“ restoranas
„iLunch“ restoranas / Asmeninio archyvo nuotr.

Restoranų tinklą valdančios bendrovės „Inovatyvūs restoranai“ vykdomasis direktorius Donatas Vaitasius sako, kad augančią paklausą sostinės maitinimo rinkoje padės patenkinti neseniai pradėję veikti „iLunch“ restoranai verslo centruose „Naujasis Skansenas“ ir „Skraidenis“, dar vienas restoranas birželį bus atidarytas verslo centre „Duetto“.

„Mūsų taikoma inovatyvių dienos pietų koncepcija visiškai pasiteisino net ir per dvejus COVID-19 pandemijos metus, kurie viešojo maitinimo sektoriui tikrai nebuvo lengvi. Jausdami nuolat augantį maisto poreikį išsinešti ar išsivežti, tuo metu nestabdėme tinklo plėtros. Investavome apie 1 mln. eurų ir atidarėme 7 naujus dienos pietų restoranus. Dabar plėtrą nuosekliai tęsiame toliau“, – sako D.Vaitasius.

Šiuo metu „iLunch“ tinklui priklauso 15-a restoranų Vilniuje, du Kaune ir vienas Šiauliuose, iš jų keletas dirba pagal „Inovatyvių restoranų“ suteiktą franšizę.

Pasak tinklo vykdančio direktoriaus, restoranų tinkle dirba beveik 150 darbuotojų, iš jų apie 20 – Ukrainos piliečių. Planuojama, kad tęsiant plėtrą ir plečiant restoranų tinklą iki 2022 metų pabaigos tinkle darbo vietų skaičius gali išaugti iki 200.

Medicinos banko Komercijos departamento direktoriaus Juliaus Ivaškos vertinimu, progresyvūs ir modernūs verslo sprendimai viešojo maitinimo versle jo kūrėjams atveria naujas augimo perspektyvas.

„Lietuvos maitinimo rinka yra labai gerai išplėtota, todėl surasti joje dar neišnaudotą nišą nėra taip paprasta. Kritiškai sunkų pandemijos streso testą gerai atlaikę „iLunch“ restoranai yra ateities restoranų formatas, kuriame efektyviai dera skaitmeniniai procesas ir vartotojų šiuo metu taip pageidaujamas maksimaliai greitas aptarnavimas. Neabejojame tokios restoranų koncepcijos, patikrintos ekstremaliomis aplinkybėmis, sėkme“, – teigia Medicinos banko Komercijos departamento direktorius J.Ivaška.

Paskolą „iLunch“ restoranų plėtrai Medicinos bankas suteikė šiemet balandžio mėnesį.

Bendrovė „Inovatyvūs restoranai“ veiklą pradėjo 2016 metais. Klientus įmonės valdomas restoranų tinklas aptarnauja ne tik gyvai, bet ir per maisto pristatymo platformas „Wolt“ bei „Bolt Food“.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką