Dabar populiaru
Publikuota: 2016 vasario 4d. 09:02

Planas B? Rusijoje Uspaskichų šeima susikūrė naują verslo imperiją

Viktoras Uspaskichas nedaugžodžiauja apie Rusijoje sukurtą naują „Vikondą“ 15min tyrimas
15min, statybų kompanijos „Bekšta“ nuotr. / Viktoras Uspaskichas nedaugžodžiauja apie Rusijoje sukurtą naują „Vikondą“

Prekyba, statybos, konservai, verslo konsultavimas, teisinės paslaugos ir dar daugiau – štai tokią veiklą Rusijoje per porą metų išplėtojo Darbo partijos patriarcho Viktoro Uspaskicho šeima. Naujoji Uspaskichų verslo imperija netgi dabinasi tuo pačiu pavadinimu, kaip Lietuvoje – „Vikonda“.

Tiesa, naujosios „Vikondos“ struktūroje trūksta vieno žmogaus – V.Uspaskicho žmonos Jolantos, kuri prieš porą savaičių išstojo iš Darbo partijos. Darbo partijos įkūrėjo sutuoktinė nuo verslo Rusijoje atsiriboja. 

Naują verslą Rusijoje intensyviai plėtoja du V.Uspaskicho vaikai iš pirmosios santuokos. Be to, su Rusijos žurnalistų pagalba atliktas 15min žurnalistinis tyrimas parodo, kad Darbo partijos įkūrėjas nuslėpė devynerius metus turėtas akcijas Rusijos įmonėje. Politiko pasiteisinimas – tai buvo seniai. 

V.Uspaskichas taip pat tikina nieko nežinantis apie savo atžalų veiklą, nors pats buvo verslo starto renginiuose. 

Deimantą karūnoje įmontavo naujieji Rusijos bankininkai

Bendradarbiaujant su nepriklausomo Rusijos leidinio „Novaja Gazeta“ žurnalistais, 15min pavyko nustatyti visą būrį pastaraisiais metais įkurtų įmonių, kurias kontroliuoja V.Uspaskicho atžalos iš pirmosios santuokos.

Vienas šeimos darinių Rusijoje – ribotos atsakomybės bendrovė „Torgovyj dom „Vikonda“. Ji įsteigta dar 2011 m., kai V.Uspaskichas dar asmeniškai kontroliavo verslus Lietuvoje ir mirgėjo turtingiausių šalies žmonių sąrašuose. Dabar šią įmonę valdo politiko dukra Julija. O įmonė dirba prekybos centre „Vikonda“, veikiančiame Rybinske. Bendrovei suteikta aibė licencijų – pavyzdžiui, prekybai ir maitinimui restorane. Tiesa, atspėkite restorano pavadinimą. Turbūt atspėjote – „Vikonda“.

Apie naują prekybos centrą Rusijoje – deimantą V.Uspaskicho šeimos karūnoje – Lietuvos žiniasklaida jau buvo suuodusi. Tiesa, skelbta, kad kompleksas priklauso „Vikondai“, tačiau tai nebuvo tikslu.

Štai „Torgovyj dom „Vikonda“ lietuviškai „Vikondai“ niekada nepriklausė. Rusijos registro duomenimis, J.Uspaskich vienintele „Torgovyj dom „Vikonda“ akcininke tapo pernai spalį, o nuo įsteigimo įmonę valdė Jekaterina Borisova.

Prekybos centro valdymu užsiima dar viena Rusijos bendrovė – šiuo metu reorganizuojama ribotos atsakomybės įmonė „Sirijus“. Ją valdo trys asmenys – Julija Uspaskich, Eduardas Uspaskichas ir Kipro įmonė „Gravel Investments Limited“. Ši bendrovė – buvusi „Vikondos“ akcininkė – pagarsėjo, kai buvo atskleista, kad į ją nuplaukė 12 mln. litų iš triukšmingai žlugusios Nacionalinės kredito unijos, kurios istoriją teisėsauga narplioja iki šiol. Tuomet nustatyta, kad per dar vieną Kipro bendrovę „Gravel Investments Limited“ valdė ne kas kitas, o Eduardas Uspaskichas. 15min žiniomis, būtent į Rybinską nukeliavo Lietuvos teisėsaugą dominantys 12 mln. litų.

Didžiausią „Sirijaus“ dalį turi Julija Uspaskich, tačiau jos dalis nesudaro kontrolinio paketo. O jos brolis Eduardas nuo praėjusių metų spalio yra registruotas kaip reorganizuojamos įmonės generalinis direktorius.

Beje, „Sirijus“ turi ir filialą Koriažmos mieste. Ten „Vikondos“ vardo prekybos centras ir viešbutis veikia gerokai seniau nei Rybinske.

30 tūkst. kvadratinių metrų prekybos centras tapo dideliu įvykiu maždaug 200 tūkst. gyventojų turinčiam Rybinskui, esančiam apie 300 km nuo Maskvos. O statybas atliko Rusijos įmonė su lietuvišku pėdsaku – Maskvoje registruota bendrovė „Bėkšta“. Šios bendrovės vadovybėje figūruoja Arūnas Miknius, žiniasklaidoje ne kartą linksniuotas kaip vienas jau nebeegzistuojančios balsas.lt grupės savininkų. Ši žiniasklaidos grupė ilgą laiką buvo siejama su Darbo partija, o „darbiečių“ valdomi regioniniai naujienų portalai glaudėsi po balsas.lt vėliava.

A.Miknius nuskambėjo ir kaip bankininkas. Jis su būriu bendraminčių įsigijo nedidelį Rusijos banką „Kapitalbank“. Pastaraisiais metais šis bankas smarkiai plečiasi ir kuria naujus padalinius skirtinguose Rusijos regionuose. Šiuo metu A.Miknius tarp banko akcininkų nėra nurodomas. Tiesa, tarp „Kapitalbank“ akcininkų yra Vytautas Bėkšta, statybų kompanijos „Bėkšta“ svetainėje nurodomas kaip „Vikondos“ prekybos centro projekto vadovas. 

O štai kaip atrodo „Bėkštos“ pastatyta Rybinsko „Vikonda“:

V.Uspaskichas nuslėpė akcijas

„Sirijaus“ akcininku buvo ir pats V.Uspaskichas. tačiau viešai turtus ir įmones deklaruoti privalantis politikas nė vienoje savo rinkiminėje deklaracijoje nenurodė turėjęs akcijų šioje Rusijos bendrovėje.

Rusijos registro duomenimis, „Sirijaus“ akcininku V.Uspaskichas buvo nuo 2002 m. sausio iki 2011 m. rugpjūčio. Tada įmonės valdyme atsirado du politiko vaikai iš pirmosios santuokos, po poros metų tapę ir lietuviškosios „Vikondos“ šeimininkais. Dar neseniai tarp akcininkų buvo ir „Torgovyj dom „Vikonda“ buvusi oficiali savininkė J.Borisova.

Ir čia Uspaskichų verslo imperija Rusijoje nesibaigia.

15min.lt nuotr./Uspaskichų šeimos verslas Rusijoje
15min.lt nuotr./Uspaskichų šeimos verslas Rusijoje

Jolanta Uspaskich nuo verslų Rusijoje atsiriboja

Štai ribotos atsakomybės bendrovė „Parnas“ Rybinske įsteigta 2014 m. kovą. Tuo pačiu metu V.Uspaskichas savo atžaloms išdalijo verslus Lietuvoje ir didelę dalį savo pinigų.

Dabartiniai „Parnas“ akcininkai – Julija ir Eduardas Uspaskichai bei jau minėta bendrovė „Sirijus“. „Parnas“ oficialiai verčiasi konsultacine veikla, o prie šalutinių veiklų – ir sportas, ir skalbimas, ir reklama, ir netgi telefoninio ryšio paslaugos.

O jeigu mėgstate pikantiškas detales, jus galbūt sudomins tai, kad nė vienoje iš Rusijos įmonių nefigūruoja V.Uspaskicho sutuoktinė ir Kėdainių „Vikondos“ didžiausia akcininkė bei valdybos pirmininkė Jolanta Uspaskich. Nors rusiška „Vikonda“ veikia be didžiausios lietuviško koncerno akcininkės, Rybinske naudojamas ne tik koncerno pavadinimas, bet ir logotipas.

Didžiausia Kėdainių „Vikondos“ akcininkė bei valdybos pirmininkė J.Uspaskich nuo šio verslo atsiriboja.

„Šiuo klausimu galėčiau kalbėti tik už save ir apie savo asmeninį dalyvavimą „Vikondos“ versle. Šiuo metu pati asmeniškai valdau didesnę dalį koncerno „Vikonda“ akcijų. Koncernas „Vikonda“ savo veiklą vykdo išskirtinai Lietuvoje, net „motininis ofisas“ yra Lietuvoje, o ne palankesnių mokesčių jurisdikcijose“, – 15min teigė viena turtingiausių Lietuvos moterų.

Vis dėlto „Vikondos“ vardo naudojimui Rusijoje ji neprieštarauja.

„Nematau jokių problemų, kad kiti šeimos nariai, plėtodami savo verslą Rusijoje, naudoja „Vikondos“ logotipą“, – pridūrė J.Uspaskich.

Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr./Jolanta Uspaskich
Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr./Jolanta Uspaskich

Beje, dar visai neseniai tarp „Parnas“ akcininkų buvo ir dar vienas žmogus su garsia pavarde. Tai Valentina Uspaskich, Rusijos žiniasklaidoje minima kaip jau keliolika metų V.Uspaskicho gimtajame Urdomos mieste veikiančio viešbučio valdytoja. Viešbutis, žinoma, pavadintas „Vikonda“. Rusijos registro duomenimis, iš „Parnas“ akcininkų V.Uspaskich pasitraukė praėjusių metų gruodžio 30 d. – vos daugiau kaip prieš mėnesį.

Vyksta „Vikondos“ klonavimas

„Vikondos“ pavadinimą Uspaskichų šeima tikrai mėgsta. Du prekybos centrai „Vikonda“, viešbučiai ir restoranai „Vikonda“ – toli gražu ne viskas.

Nuo 2013 m. kovo vyksta savotiškas „Vikondos“ klonavimas steigiant verslus su garsaus lietuviško koncerno vardu ar atkartojant kitas koncerno įmones.

„Vikonda“, „Vikonda konsalting“, „Vikonda grupp“ – tik keli pavadinimai iš Rusijoje įsteigtų Uspaskichų šeimos įmonių.

Ribotos atsakomybės bendrovė „Vikonda“ Rybinske įsteigta 2013 m. kovo 9 d., praėjus vos aštuonioms dienoms po to, kai V.Uspaskichas vaikams pradėjo dalinti savo pinigus ir verslus Lietuvoje. Rusiškosios „Vikondos“ registruota veikla – prekyba maisto produktais. Pirmu numeriu įrašyti mėsos ir paukštienos gaminiai bei konservai – nieko neprimena? Rusišką „Vikondą“ dar neseniai valdė nes sykį minėta Jekaterina Borisova – ji įmonės kontrolės neteko pernai spalį, kai vienintele bendrovės akcininke tapo Julija Uspaskich.

2013 m. kovą įsteigta finansinių konsultacijų bendrovė „Vikonda konsalting“, vėlgi registruota Rybinske, tampančiame naujosios Uspaskichų imperijos centru. Vienintelė šios įmonės akcininkė ir vadovė nuo pat įsteigimo – Julija Uspaskich. Kaip ir „Parnas“, „Vikonda konsalting“ turi daugiau veiklų: teisinės paslaugos, reklama, sportas, mažmeninė prekyba.

Lietuvoje „Vikondos“ koncernui priklauso statybų įmonė „Vikstata“. Rusijoje 2014 m. sausį atsirado jos klonas – Rybinske registruota statybų įmonė „Vikstroi“. Statybų verslą plėtoja V.Uspaskicho sūnus Eduardas – vienintelis „Vikstroi“ akcininkas nuo pat įsteigimo.

2014 m. kovo 9 d. įsteigtas dar vienas „Vikondos“ klonas – ribotos atsakomybės bendrovė „Vikonda grupp“. Pagrindinė šios bendrovės veiklos kryptis – įmonių valdymas. Kitaip tariant, „Vikonda grupp“ veikiausiai lemta tapti rusiškosios „Vikondos“ holdingo valdytoja. Tarp papildomų „Vikonda grupp“ veiklų – ir teisinės paslaugos, konsultavimas, buhalterija. Įmonę dabar lygiomis dalimis valdo V.Uspaskicho vaikai Julija ir Eduardas. Tiesa, jie „Vikonda grupp“ akcininkais tapo pakankamai neseniai. Nuo įsteigimo iki praėjusių metų spalio bendrovę valdė ne kartą minėta Jekaterina Borisova. Jai valdant įmonę, ji dabinosi kitu pavadinimu – „Vikonda treiding“. Naujas vardas bendrovei suteiktas pernai lapkritį.

Na, o paskutinė 15min ir „Novaja Gazeta“ aptikta įmonė Uspaskichų šeimos imperijoje – ne „Vikondos“ klonas, o kažkas naujo. Ribotos atsakomybės bendrovė originaliu pavadinimu „Truženiki vselennoj 3000“ („Visatos darbininkai 3000“, – rus.) įsteigta visiškai neseniai – praėjusių metų gruodžio 23 d. Jos vienintelis akcininkas – Eduardas Uspaskichas.

„Visatos darbininkai“, panašu, į verslą nesiorientuos. Pagrindinė juridinio asmens veikla – visuomeninės organizacijos. Toliau – švietimas, socialinės paslaugos. Tiesa, yra ir tokių veiklų kaip verslo konsultavimas, rinkos tyrimai, visuomenės nuomonės studijos ar poilsio organizavimas. Kiek „Visatos darbininkų“ veikla susijusi su V.Uspaskicho neseniai išleistoje knygoje linksniuojamais „visatos dėsniais“, belieka spėlioti. 

S.Verseckas: visko gali būti

Aukščiausiajam teismui V.Uspaskicho išteisinimą dėl sukčiavimo skųsti ketinantis prokuroras Saulius Verseckas 15min teigė nežinojęs apie Rusijoje išdygusią „Vikondos“ reinkarnaciją.

„Neturiu tokių duomenų“, – sakė S.Verseckas.

Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr./Saulius Verseckas
Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr./Saulius Verseckas

Paklaustas, ar per keletą metų smarkiai išsiplėtęs Uspaskichų šeimos verslas Rusijoje galėjo būti Darbo partijos patriarcho „planas B“ nepalankaus Apeliacinio teismo sprendimo atveju, prokuroras tokios galimybės neatmetė.

„Galėčiau tiktai paspėlioti. Galbūt ir buvo“, – svarstė S.Verseckas.

Pasak jo, artėjant nemenka sensacija tapusiam Apeliacinio teismo sprendimui nebuvo gauta duomenų apie galimus V.Uspaskicho planus vietoj kalėjimo keliauti į Rusiją.

„Ne, nei iš tarnybų, nei iš kažkur tokios [informacijos] nebuvo“, – teigė S.Verseckas.

V.Uspaskichas: tai ne mano reikalas

Darbo partijos įkūrėjas ir buvęs „Vikondos“ bei Rusijoje veikiančios bendrovės „Sirijus“ akcininkas V.Uspaskichas 15min teigė nesąs niekaip susijęs su jo atžalų plėtojama rusiška „Vikondos“ versija.

„Galit manęs klausti apie tai, ką aš turiu. Ko aš neturiu – tai neturiu. Jeigu jums įdomu apie kitas įmones, kur aš ne akcininkas, tai reikia klausti tų akcininkų“, – kalbėjo V.Uspaskichas.

Buvęs politikos ir verslo magnatas tikino nežinantis, ar „Vikondos“ logotipas Rusijoje naudojamas su Kėdainių koncerno palaiminimu. Jis taip pat teigia nenutuokiantis, ar „Vikonda“ Rusijoje dygsta kaip lietuviškos „Vikondos“ projektas.

„Sąžiningai pasakius, net nežinau dabar, kokia ten situacija“, – teigė V.Uspaskichas.

Tiesa, jis pats dalyvavo Rybinsko prekybos centro atidaryme (žr. nuotrauką).

vasia-lisica.livejournal.com nuotr./vasia
vasia-lisica.livejournal.com nuotr./Viktoras Uspaskichas Rybinsko prekybos centro atidaryme

Na, o informaciją apie tai, kad jo sutuoktinės Jolantos rusiškų verslų struktūroje nėra, politikas komentavo lakoniškai. „Tai ir manęs ten nėra“, – nusijuokė V.Uspaskichas.

Priminus, jog turimus verslus politikams deklaruoti privaloma, o savo turėtų Rusijos įmonės „Sirijus“ akcijų jis niekada nenurodė, V.Uspaskichas pareiškė, kad tai buvo seniai.

„Aš jau neatsimenu, kada aš jas turėjau“, – tikino V.Uspaskichas.

2011 m., dar būdamas „Sirijaus“ akcininku, jis kandidatavo savivaldos rinkimuose. Tada politikas deklaravo turįs lietuviškos „Vikondos“ bei dar trijų Lietuvoje veikiančių įmonių akcijų. Apie „Sirijų“ buvo nutylėta. Vis dėlto pats politikas teigia abejojantis, ar tada buvo Rusijos įmonės akcininku.

„Oi, net abejoju, ar turėjau tada, – susimąstė V.Uspaskichas. – Galbūt turėjau. Bet tikrai ten buvo atiduoti visi įgaliojimai, atiduota valdyti kitiems.“

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Ar Jolanta Uspaskich žinojo, kad jos vyro Viktoro vaikai Rusijoje plėtoja naują „Vikondą“, belieka spėlioti
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Viktoras Uspaskichas ir Jolanta Uspaskich

Prokuroro veiksmus prilygina politikai

Prokuroro S.Versecko pasvarstymai apie Rusijos „Vikondą“ kaip „planą B“ V.Uspaskichą sunervino. Politikas čia pat pažėrė kaltinimų prokurorui, esą šis daug metų politizavo Darbo partijos bylą.

„Jūs įdomiai visą laiką visi svarstot. Kažkodėl jūs nesvarstėt, kodėl prokuroras kartu su teismu apygardos falsifikavo dokumentus, siųsdamas į Europos Parlamentą. Bet tu to nerašysi, kam su tavim kalbėti“, – bėrė europarlamentaras.

S.Versecką jis kaltino ir įrodymų iškraipymu, ir mėginimu sabotuoti Darbo partijos rinkimų kampaniją, kai 2012 m. Seimo rinkimų įkarštyje buvo perkvalifikuoti kaltinimai juodosios buhalterijos byloje.

„Siunčia dokumentus į Europos Parlamentą, kad patrauktų mane baudžiamojon atsakomybėn pagal vienus [Baudžiamojo kodekso] straipsnius. Kad gauti būtų lengviau leidimą. Gauna leidimą – tada perkvalifikuoja straipsnius. Ir praktiškai negaunant leidimo iš Europos Parlamento – nuteisė. Pagal 180 straipsnį, kurį panaikino dabartinis teismas.

Sufalsifikavo dokumentus ir padarė nusikaltimą. Kodėl jūs nerašot? (...) Kitas dalykas – perkvalifikavo tarp pirmo ir antro turo, rinkimų metu. Po to, kada Darbo partija [pirmajame ture] laimėjo pirmą vietą. Kas tai yra? Ne politika?“ – tęsė V.Uspaskichas.

Piktinasi, kad piktinasi kiti

Politikas nesusilaikė nesureagavęs ir į dabartinį pasipiktinimą dėl Apeliacinio teismo verdikto juodosios buhalterijos byloje, kur jis su Vytautu Gapšiu ir Marina Liutkevičiene atsipirko piniginėmis baudomis, o dėl sukčiavimo buvo išteisinti.

„Apygardos teismas priima falsifikuotą sprendimą, negavus leidimo iš Europos Parlamento ir paskiria 4 metus būtent pagal tą straipsnį, kur negavo leidimo. Visi paploja. Niekas nesistebi. O čia, kada išteisina, kada atsiranda nors vienas kitas teisingas teisėjas, visi nustemba. Tai ko jūs norit iš Lietuvos? Teisingumo ar ne? Ar kad dirbtų pagal įstatymus, ar ne? Žiūriu į jus, klausau ir stebiuosi. Ir juokiuosi“, – reziumavo V.Uspaskichas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Aktualu

Vilnius kaip Gailestingumo miestas: pasaulis tai žino, tik patiems lietuviams reikia suvokti

Popiežiaus vizitas Aktualu

Popiežius Pranciškus Lietuvos jaunimui: negražus gyvenimas stovint prieš veidrodį

Gyvenimas

Garsus treneris R.Neverdauskas miestą iškeitė į kaimą, o kartingus – į alpakas

Lietuvių įspūdžiai po susitikimo su popiežiumi: „Fantastika!“

Aktualu

Sukčių laiškai „iš Nyderlandų“: Kauno įmonės reikalaujama sumokėti už KET pažeidimą

Susitikimų su popiežiumi vietos ir programa

Pasaulis kišenėje

Kroatijos pakrantės subtilybės: nuostabu, bet netikėkit, kad čia rojus žemėje

Popiežiaus vizitas Aktualu

Hospiso, kurį netikėtai aplankė popiežius, vadovė: „Jaučiu didžiulį dėkingumą Dievui“

15min recenzija Kultūra

Filmas „Knygynas“: popierinė istorija su iliustracijomis

Aktualu

Popiežius ir vėl nustebino: netikėtai išėjo pasisveikinti su susirinkusiaisiais

Tiesiogiai Gazas

Didžiojo BEC 4H lenktynių finalo tiesioginė transliacija iš Estijos: „Skuba Racing“ BMW patyrė didelę avariją

Gyvenimas

Įspūdinga „Moschino“ nuotaka – G.Hadid pasipuošė vestuvine suknele su skraidančiais drugeliais

Aktualu

Paulius Jurkevičius: Kam skamba Pranciškaus buon pranzo – skanių pietų?

Aktualu

Stiprus vėjas tapo košmaru regatos jūroje dalyviams: sraigtasparnis gelbėja įgulas, ieško dingusių tėvo ir sūnaus

Aktualu

Popiežius Pranciškus: Gailestingumo Motina kužda kiekvienam į ausį: „Ieškok savo brolio“

Vardai

Popiežiaus Pranciškaus sutiktuvėse – ir žinomi žmonės: „Negalėjome praleisti istorinio įvykio“

Vardai

Renata Norvilė į grožio renginį atvyko su dukra Vanesa: „Vaikų nesustabdysi – dažosi nuo 12-os“

24sek

Su vėjeliu: „Žalgiris“ triuškinančia pergale pradėjo LKL pirmenybes

Vardai

Vaidai Skaisgirei Ispanija – tarsi antri namai: čia dešimtmetį gyvena sesuo su šeima

Gazas

Patarimai: kur popiežiaus Pranciškaus vizito metu Kaune galima palikti automobilį

Naujienos

Aktualu

Vilnius kaip Gailestingumo miestas: pasaulis tai žino, tik patiems lietuviams reikia suvokti

Aktualu

Pirmoji popiežiaus diena: penkios įsimintiniausios citatos

Verslas

Penkis šimtukus gavęs abiturientas dabar minta korepetitoriaus duona ir apie emigraciją negalvoja

Popiežiaus vizitas Aktualu

Popiežius Pranciškus Lietuvos jaunimui: negražus gyvenimas stovint prieš veidrodį

Gyvenimas

Garsus treneris R.Neverdauskas miestą iškeitė į kaimą, o kartingus – į alpakas

Susitikimų su popiežiumi vietos ir programa

Aktualu

Sukčių laiškai „iš Nyderlandų“: Kauno įmonės reikalaujama sumokėti už KET pažeidimą

Lietuvių įspūdžiai po susitikimo su popiežiumi: „Fantastika!“

Pasaulis kišenėje

Kroatijos pakrantės subtilybės: nuostabu, bet netikėkit, kad čia rojus žemėje

Popiežiaus vizitas Aktualu

Hospiso, kurį netikėtai aplankė popiežius, vadovė: „Jaučiu didžiulį dėkingumą Dievui“

15min recenzija Kultūra

Filmas „Knygynas“: popierinė istorija su iliustracijomis

Aktualu

Popiežius ir vėl nustebino: netikėtai išėjo pasisveikinti su susirinkusiaisiais

Vardai

Popiežiaus Pranciškaus sutiktuvėse – ir žinomi žmonės: „Negalėjome praleisti istorinio įvykio“

Gyvenimas

Įspūdinga „Moschino“ nuotaka – G.Hadid pasipuošė vestuvine suknele su skraidančiais drugeliais

Aktualu

Paulius Jurkevičius: Kam skamba Pranciškaus buon pranzo – skanių pietų?

Aktualu

Stiprus vėjas tapo košmaru regatos jūroje dalyviams: sraigtasparnis gelbėja įgulas, ieško dingusių tėvo ir sūnaus

Vardai

Renata Norvilė į grožio renginį atvyko su dukra Vanesa: „Vaikų nesustabdysi – dažosi nuo 12-os“

Aktualu

Popiežius Pranciškus: Gailestingumo Motina kužda kiekvienam į ausį: „Ieškok savo brolio“

24sek

Su vėjeliu: „Žalgiris“ triuškinančia pergale pradėjo LKL pirmenybes

Vardai

Vaidai Skaisgirei Ispanija – tarsi antri namai: čia dešimtmetį gyvena sesuo su šeima

Vardai

Daugiau vandens

Sveikata

Ruduo pilnas komplimentų

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką