Iki -60% prenumeratai. Paskutinės akcijos dienos!
Išbandyti

Stogų dangų gamintoja „BMI Group“ atidaro paslaugų centrą Vilniuje

Didžiausia Europoje stogų dangų gamintoja „BMI Group“ Lietuvoje atidaro globalių paslaugų centrą.
Senas stogas
Senas stogas / 123RF.com nuotr.

Vilniuje veikianti įmonė „BMI GBS“ tikisi plėsti centrą ir kitais metais pasamdyti daugiau kaip 150 finansų, žmogiškųjų išteklių, IT ir pagrindinių duomenų valdymo specialistų, pranešė „Investuok Lietuvoje“.

„BMI Group“ globalių paslaugų vadovas Arūnas Lingė sako, jog naują centrą Lietuvoje nutarta steigti dėl įvairiomis užsienio kalbomis kalbančių specialistų gausos, Pasaulio banko aukštai įvertintų verslo sąlygų šalyje ir plataus skaitmeninių kompetencijų diapazono.

„Dėl visų šių ir kitų veiksnių Lietuva geriausiai tiko mūsų bendrovės augimo tęstinumui“, – pranešime sakė jis.

„Investuok Lietuvoje“ generalinis direktorius Elijus Čivilis sako, jog tvari, auganti ir inovatyvi „BMI Group“ rado puikią terpę toliau vystytis: „Be to, užsienio kalbas mokantys specialistai ir puiki infrastruktūra sukurs palankias sąlygas „BMI Group“ pasaulinei sėkmei“.

Daugiau kaip 200 metų veikianti „BMI Group“ yra didžiausia Europoje plokščių ir šlaitinių stogo dangų gamintoja. Bendrovė taip pat veikia Afrikos bei Azijos šalyse. Naujoji komanda iš Lietuvos teiks globalias paslaugas „BMI Group“ komandoms visame pasaulyje.

„BMI Group“ priklauso pasaulinei pramonės bendrovei „Standard Industries“, kuri kuria technologijas ir investicijas, statybos sprendimus, inovatyvias medžiagas, valdo nekilnojamąjį turtą ir naujos kartos saulės energijos technologiją.

„BMI Group“ dirba apie 9,8 tūkst. darbuotojų, ji turi 116 gamyklų visame pasaulyje, parduoda daugiau negu 40 šalių, o 4 šalyse turi mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros padalinius.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Playtime 2024“ – jau rugsėjį Kauną sudrebins didžiausias Lietuvoje kompiuterinių žaidimų festivalis
Reklama
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Reklama
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Reklama
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną
Užsisakykite 15min naujienlaiškius