Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2020 lapkričio 17d. 12:57

„Tele2“ padengs „Įveiksime kartu“ skambučių centro savanorių ryšio išlaidas, kviečia verslus susivienyti

Petras Masiulis
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr. / Petras Masiulis
Mobiliojo ryšio operatorius „Tele2“ iki karantino pabaigos padengs „Įveiksime kartu“ skambučių centro savanorių ryšio išlaidas. Bendrovė taip pat prisiims 10-ies savanorių darbo vietų išlaikymo kaštus, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Šiandieninės situacijos kontekste labai svarbu suremti pečius ir padėti Lietuvos žmonėms. Tai yra mūsų, verslo lyderių, pareiga ir atsakomybė. Todėl kviečiame ir kitus verslus prisijungti bei kartu įveikti pandemiją greičiau“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius Baltijos Šalims ir Vokietijai.

Telekomunikacijų bendrovė taip pat pilnai padengė visus formuojamo savanorių skambučių centro mobiliojo ryšio ir įrangos kaštus.

Iniciatyvos „Įveiksime kartu“ tikslas – savo lėšomis įsteigti bent 50 papildomų darbo vietų epidemiologiniams tyrimams atlikti.

Kviečiame ir kitus verslus prisijungti bei kartu įveikti pandemiją greičiau, – sakė Petras Masiulis.

Pirmuoju etapu darbą skambučių centre jau pradėjo 20 atrinktų darbuotojų. Artimiausiu metu komanda turėtų plėstis.

Savanoriai yra pilnai apmokomi darbui su Nacionaliniu visuomenės sveikatos centru (NVSC) – jų darbą koordinuoja centro atstovai. Taip pat jie yra aprūpinami visomis reikiamomis darbo bei saugos priemonėms.

Papildomo skambučių centro komandos dirbs slenkančiu grafiku, taip užtikrinant nepertraukiamą pagalbą visas septynias dienas per savaitę.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Video

01:59
05:59
08:39

Adventur 2022

Maistas

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką