2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Žiniasklaida: C.Ghosnas pabėgo iš Japonijos panaudodamas vieną iš dviejų Prancūzijos pasų

Buvęs „Nissan“ vadovas Carlosas Ghosnas, kuris prieš kelias dienas pabėgo į Libaną, kad išvengtų teismo Japonijoje, pasinaudojo vienu iš dviejų savo Prancūzijos pasų, ketvirtadienį pranešė vietos žiniasklaida, Japonijai pradėjus saugumo spragos tyrimą.
Carlosas Ghosnas
Carlosas Ghosnas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

C.Ghosnas, kuriam buvo pareikšti keli kaltinimai netinkamu finansiniu elgesiu, balandį buvo paleistas už užstatą, tačiau jam buvo taikomos griežtos paleidimo už užstatą sąlygos, įskaitant draudimą išvyti iš šalies.

C.Ghosno pagrindinis gynėjas Japonijoje Junichiro Hironaka teigė, kad Prancūzijos, Brazilijos ir Libano pilietybes turintis verslininkas turi tris pasus.

Visgi visuomeninis transliuotojas NHK teigė, kad teismas leido jam turėti antrą Prancūzijos pasą tol, kol jis bus laikomas „užrakintoje dėžutėje“, raktą nuo kurios saugos jo advokatai.

Nors nėra duomenų, patvirtinančių, kaip C.Ghosnas išvyko iš Japonijos, tačiau jis atvyko į Libaną su Prancūzijos pasu, pranešė NHK.

Prokurorai ir policija yra pasirengę pradėti stulbinančio pabėgimo tyrimą, įtardami, kad jis įvyko „neteisėtai“, pranešė NHK.

Institucijos planuoja išanalizuoti įrašus, padarytus vaizdo kameromis jo gyvenamojoje vietoje ir kitur, kur, kaip manoma. C.Ghosnas pasirodė dar prieš jam bėgant, pranešė NHK.

Policija įtaria, kad „keli“ žmonės jį lydėjo, kad padėtų verslininkui pabėgti, pridūrė visuomeninis transliuotojas.

Iš karto nepavyko gauti žiniasklaidoje pasirodžiusio pranešimo patvirtinimų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką