Pastarosiomis dienomis viena tokia diskusija užvirė ir socialiniame tinkle „Facebook“. Žmonės dalijosi patirtimis bei svarstė, kaip organizuojamos UŽT kontaktinės atrankos, ar jose dažniausiai siūlomi nekvalifikuoti darbai ir kaip greitai kandidatai sužino, ar pateko į kitą atrankos etapą.
UŽT 15min paaiškino, kad kontaktinės atrankos vyksta jau ne vienerius metus, o prieš susitikimą su darbdaviu, esant poreikiui, specialistai gali atlikti ir pirminę kandidatų atranką – atrinkti konkrečios darbo vietos reikalavimus geriausiai atitinkančius darbo ieškančius žmones.
Darbuotojų paieškos ir atrankos bendrovės „PeopleLink“ partnerė Rūta Ratavičiūtė sakė, kad toks atrankų formatas nėra naujas, tačiau šiandien tampa vis aktualesnis – organizacijos siekia dirbti su mažesnėmis, efektyvesnėmis komandomis, todėl personalo atrankų specialistų ir vadovų laikas tampa vis vertingesnis.
