Dabar populiaru
Tiesiogiai
Publikuota 2022 07 05, 09:51

JK vairuotojai prieš degalų kainų augimą protestavo lėtai judančiomis vilkstinėmis

Jungtinėje Karalystėje pirmadienį buvo matyti lėtai judančių automobilių vilkstinės, kurių vairuotojai tokiu būdu išreiškė protestą prieš sparčiai augančias degalų kainas.
JK vairuotojai prieš degalų kainų augimą protestavo lėtai judančiomis vilkstinėmis
JK vairuotojai prieš degalų kainų augimą protestavo lėtai judančiomis vilkstinėmis / SWNS / „Scanpix“ nuotr.

Be to, Anglijoje ir Velse antrą kartą pastaruoju metu protestus surengė ir baudžiamosios teisės advokatai, nepatenkinti tuo, kad valstybė ne vienerius metu mažino jiems mokamą atlygį.

Geležinkelių darbuotojai jau surengė kelis iš eilės streikus, reikalaudami didesnio darbo užmokesčio tuo metu, kai metų infliacija Didžiojoje Britanijoje pasiekė aukščiausią lygį per 40 metų, priartėdama prie beveik 10 procentų. Vartotojų kainų augimą iš dalies lėmė karas Ukrainoje.

Keliuose socialinėje žiniasklaidoje surengta protesto prieš degalų kainų augimą kampanija „Fuel Price Stand Against Tax“ paskatino vairuotojus sąmoningai lėtai važiuoti greitkeliais ir kitais magistraliniais maršrutais, reikalaujant vyriausybės sumažinti degalų kainas.

Velso policija pranešė sulaikiusi 12 žmonių, kurie „ilgą laiką“ važiavo mažesniu nei 48 kilometrų per valandą greičiu.

Vyriausybė savo ruožtu tvirtina, kad jau vieną kartą sumažino degalams taikomus akcizus bei pasiūlė visuomenei kitokią finansinę paramą, kartu kaltindama Rusiją dėl spartaus energijos kainų kilimo.

„Kasdienis žmonių gyvenimas neturėtų būti sutrikdytas“, – pareiškė vyriausybės atstovas spaudai.

Vyriausybė taip pat teigia atsižvelgiant į baudžiamosios teisės advokatų reikalavimus, pasiūlydama nuo rugsėjo pabaigos 15 proc. padidinti jiems mokamą atlygį.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką