Dabar populiaru
Publikuota: 2011 lapkričio 27d. 19:43

Andrius Kubilius: bankinė sistema valosi

Andrius Kubilius
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / Andrius Kubilius

Premjeras Andrius Kubilius teigia, kad „Snoras“ buvo nacionalizuotas pačiu laiku – užkirstas kelias didesniems nuostoliams.

„Lietuvos bankų sistema valosi“, – TV3 laidoje „Savaitės komentarai“ sakė premjeras, dar kartą pagirdamas Lietuvos banko vadovybę, priėmusią būtinus ir reikšmingus sprendimus.

Paklaustas, kodėl anksčiau niekas nepastebėjo, kaip iš banko dingsta milijardai, A.Kubilius sakė, kad nusikaltimas yra itin sumanių žmonių darbas.

„Pirmą kartą susiduriame su tokiais nusikaltimais, tai išsiaiškins teisėsauga. Tokie nusikaltimai, kaip rodo ir kitų šalių patirtis,  atliekami labai gudriai, labai sofistikuotai“, – pabrėžė ministras pirmininkas ir pridūrė, kad bankų priežiūros sistema dabar yra atidžiai peržiūrima ir bus tobulinama.

A.Kubiliaus manymu, Lietuva didelių nuostolių dėl „Snoro“ nepatirs. Indėlininkams jų pinigai bus grąžinti iki Naujųjų metų iš valstybės pasiskolintų lėšų, kuri jas atgaus pardavusi „Snoro“ turtą, kuris sudaro per 4 mlrd. Lt. Todėl jokie strateginiai valstybės projektai nenukentės.

„Mokesčių mokėtojams ši bankroto procedūra nekainuos kokių nors didesnių lėšų. Neturime kelti sau klausimo, ar dėl to nukentės kokie nors strateginiai valstybės projektai", – ramino premjeras.

Išsamiau apie situaciją „Snore“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

26:48
01:44
23:52

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką