Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Byloje dėl milijoninės skolos „Snorui“ – atokvėpis L.Pinkevičiui

Laimutis Pinkevičius
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Laimutis Pinkevičius
Šaltinis: 15min
0
A A

Vilniaus apygardos teismas sustabdė bylos nagrinėjimą dėl garsaus verslininko ir jo valdomų bendrovių įsiskolinimo.

Ketvirtadienį Vilniaus apygardos teismo teisėjas Šarūnas Račkauskas paskelbė nutartį, kad stabdo bylos nagrinėjimą, susijusį su garsaus verslininko Laimučio Pinkevičiaus ir jo valdomų bendrovių įsiskolinimo bankui „Snoras“.

Atsakovai šioje byloje – asmeniškai „Rangos“ grupės įmonių vadovas L.Pinkevičius bei trys jo valdomos bei tarpusavyje susijusios įmonės: „Ranga IV“, „Ranga group“ bei „Upės centras“.

Pernai bendrovė „Upės centras“ buvo didžiausias restruktūrizuojamos kompanijos „Rangos IV“ kreditorius, kuriai pastaroji bendrovė buvo skolinga per 20 mln. litų.

Svarbu žinoti, kad užpernai bendrovės „Upės centras“ buvo parduota įmonei „Gyvenamieji namai“, kuri yra antrinė kompanijos „Ranga group“ įmonė ir verčiasi nekilnojamojo turto plėtros projektais.

„Upės centras“ taip pat vertėsi nekilnojamojo turto pirkimo, pardavimo, nuomos bei plėtros projektais.Suma yra milžiniška, – apie banko prašomą priteisti L.Pinkevičiaus ir jo valdomų bendrovių skolą sakė teisėjas Š.Račkauskas.

„Sustabdyti bylą iki kol ieškovė UAB „Snoras“ baigs išieškojimą iš prievolių įvykdymo užtikrinimui įkeisto atsakovės „UAB „Upės centras“ turto arba hipoteka pasibaigs įstatyme numatytais pagrindais“, – rašoma ketvirtadienį paskelbtoje Vilniaus apygardos teismo nutartyje.

Ją paskelbęs teisėjas Š.Račkauskas pateikė ir neformalių komentarų: „Nusprendžiau kažkuria prasme apsidrausti. Suma yra milžiniška, jos išieškojimas gali sukelti labai skaudžius padarinius, pirmiausia laiduotojui.“

Temidės tarnas dar pridūrė: „Neabejoju, kad nutartis bus skundžiama.“

„Snoro“ bankininkų interesams šioje byloje atstovaujantis teisininkas Vitoldas Kumpa iškart patvirtino, jog taip ir bus. Mat jau dabar yra aišku, kad prievolių įvykdymo užtikrinimui įkeisto atsakovės UAB „Upės centras“ turto neužtenka reikalaujamai skolai padengti.

Šiandieninę teismo nutartį apeliacinės instancijos teismui galima apskųsti per 7 dienas.

Beje, ketvirtadienį L.Pinkevičius pavardė buvo linksnuojama ir kitame skandalingame kontekste, mat šis verslininkas Trakų rajono valdžiai pateikė ultimatumą – kol iš Lentvario dvaro prieigų nebus iškeldinti žmonės, tol nykstančio kultūros paveldo objekto jis netvarkysiąs.

Įvairių nesėkmių versle ir teismuose L.Pinkevičiui pastaruoju metu apskritai nestinga, nesiklostė ir garsaus 49 metų milijonieriaus asmeninis gyvenimas (žr. susijusius straipsnius).

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką