Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugpjūčio 29d. 09:13

Dvi bendrovės gavo elektroninių pinigų įstaigos licencijas

Lietuvos banko pastatas Vilniuje
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Lietuvos banko pastatas Vilniuje

Lietuvos banko valdyba išdavė dvi naujas elektroninių pinigų įstaigos licencijas bendrovėms SumUp EU Payments, UAB ir Goopal Pay, UAB. Jas turėdamos bendrovės galės savo klientams teikti elektroninių pinigų leidimo (ir išpirkimo) ir tam tikras mokėjimo paslaugas, skelbiama pranešime žiniasklaidai.

Elektroninių pinigų įstaigos licenciją gavusi SumUp EU Payments UAB ketina teikti analogiškas mokėjimo paslaugas, kurias jau teikia SumUp grupei priklausanti bendrovė SumUp Payments Limited, Jungtinėje Karalystėje turinti elektroninių pinigų įstaigos licenciją. Grupė siūlo mobiliąją mokėjimų programėlę su korteliu skaitytuvu, teikiančiu galimybę telefonus ir planšetes naudoti kaip mokėjimo kortelių terminalus ir minimaliomis išlaidomis priimti iš klientų kortelių mokėjimus, kurie kitu atveju būtų nuostolingi.

SumUp EU Payments UAB tiesioginis akcininkas, valdantis 100 proc. įstaigos akcijų, yra SumUp Holdings Luxembourg (Liuksemburgas).

Pasak kitą elektroninių pinigų įstaigos licenciją gavusios Goopal Pay, UAB, steigėjų, iš pradžių jos pagrindiniai klientai turėtų būti Europos Sąjungoje veikiančios mažosios ir vidutinės įmonės, kurias yra įsteigę Kinijos verslininkai ar kurios yra susijusios su tos šalies rinka. Numatoma paslaugas teikti ir Kinijos studentams, imigrantams bei turistams.

Goopal Pay, UAB, tiesioginis akcininkas yra Kinijoje mokėjimų sprendimus siūlanti bendrovė China Binary Sale Technology Limited, ji yra viešai kotiruojama Honkongo vertybinių popierių biržoje.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

07:05
00:51
01:25

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką