Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

Finansų ministrė: kitų metų biudžete naujų mokesčių nebus

Kitų metų biudžete jokių naujų mokesčių nenumatyta, o pajamų surinkimas bus užtikrintas toliau gerinant mokesčių administravimą ir taikant mokesčių vengimą užkardančias priemones, šiandien „Žinių radijui“ sakė finansų ministrė Rasa Budbergytė.
Rasa Budbergytė
Rasa Budbergytė / Luko Balandžio / 15min nuotr.

„Svarbu ne tik galvoti kaip pertvarkyti mokesčių sistemą – reikia mokėti mokesčius, kovoti su sukčiais, kurie vengia juos mokėti, naudodamiesi agresyvaus mokesčių planavimo schemomis. Šiuo metu yra gerinamas mokesčių administravimas, iš šešėlinės ekonomikos ištraukėme nemažą dalį pinigų. Ta linkme dirbama ir toliau“, – sakė finansų ministrė Rasa Budbergytė.

Tikslinės investicijos į ekonomiką dabartiniu metu leistų problemas spręsti ir be mokesčių sistemos pertvarkymo, „Žinių radijui“ sakė finansų ministrė. Jos nuomone, Vyriausybė ėmėsi esminių priemonių fundamentalioms ekonomikos problemoms spręsti, šį darbą būtina nuosekliai bei kryptingai tęsti.

„Turi būti toliau skatinamos investicijos, imamasi priemonių eksportui didinti bei reikalingos tolesnės investicijos į mūsų žmonių perkvalifikavimą. Svarbu pinigus ne pravalgyti, o panaudoti kryptingai, orientuojantis į aiškų rezultatą. Kalbu apie europinių pinigų panaudojimą. Nebereikia jų tiek investuoti į socialinę ar kultūrinę infrastruktūrą. Iki šio laikotarpio pabaigos šias lėšas daugiau reikia nukreipti būtent į ekonominės infrastruktūros kūrimą ir gerinimą. Tuomet pinigų tikrai pakaks ir nebereikės baimintis dėl naujų mokesčių“, – sakė finansų ministrė Rasa Budbergytė

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Būsto draudimas Lietuvoje: pokytis iš „nerūpi“ į „būtina“
Reklama
Kartu su VDU studentais, studijas pradeda ir gausus būrys Lietuvos moksleivių
Reklama
„Inbank“ tapo „pigu.lt“ finansavimo partneriu
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Užsisakykite 15min naujienlaiškius