Dabar populiaru
Publikuota: 2012 kovo 27d. 10:33

Irena Degutienė: apie planus nacionalizuoti „Snorą“ man niekas iš anksto nepranešė

Irena Degutienė
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Irena Degutienė

Seimo pirmininkė Irena Degutienė sako negalėjusi informuoti savo sūnaus Gedimino Degučio apie valstybės planus nacionalizuoti „Snorą“, kad šis esą galėtų susitvarkyti savo įmonės „Novotersa“ finansus, nes pati apie juos ničnieko nežinojusi. Pasak I.Degutienės, ji pati apie ketinimus stabdyti banko „Snoras“ veiklą sužinojo iš spaudos, todėl visi tai neigiantys pranešimai vertinti kaip noras diskredituoti Seimo pirmininko instituciją.

„Tiek Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas, tiek kitų institucijų atstovai, kurie inicijavo, planavo ar priėmė sprendimus dėl „Snoro“ veiklos stabdymo, jau seniai patvirtino, kad Seimui ir Seimo pirmininkei nebuvo teikiama jokia informacija apie planuojamus veiksmus. Taigi galiu dar kartą kategoriškai patvirtinti, kad apie visus veiksmus dėl banko „Snoras“ nacionalizavimo sužinojau tik iš žiniasklaidos“, – pabrėžė I.Degutienė, antradienį Seimo posėdyje atsakydama į Seimo narių raštu jai pateiktus klausimus.

Anot jos, neturėta informacija niekaip negalėjo paveikti nei sūnaus G.Degučio vadovaujamos įmonės veiksmų, nei vyro Gedimino Degučio vadovų veiksmų.

„Manau, kad keliamos abejonės yra nepagrįstos ir nelogiškos, nes neturėdama informacijos negaliu jos ir perduoti“, – pažymėjo I.Degutienė.

Seimo pirmininkė piktinosi, kad skleidžiant tokią nepatikrintą informaciją apie ją ir jos šeimą, diskredituojama Seimo pirmininko institucija.

„Nemanau, kad aš kaip nors diskredituoju Seimo pirmininko instituciją, nes šią instituciją bando diskredituoti asmenys, kurie viešai skleidžia niekuo nepagrįstus gandus ir melą“, – kalbėjo Seimo pirmininkė.

Pasak jos, tai, kad apie „Snoro“ nacionalizavimą Seimo pirmininkė nebuvo informuojama, artimiausiu metu turėtų patvirtinti Generalinė prokuratūra ir Seimo laikinoji komisija, narpliojanti „Snoro“ bankroto aplinkybes.

Seimo pirmininkė paragino šiuos tyrimus atlikti kuo greičiau.

Primename, kad grupė opozicijai priklausančių Seimo narių parlamento vadovės Irenos Degutienės raštu klausė, „ar jos šeimos nariai nebuvo iš anksto informuoti apie planuojamus veiksmus dėl „Snoro“ ir ar ta informacija vadovaudamiesi negalėjo atlikti savo įstaigoms palankių finansinių operacijų“.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką