Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Komentaras. Buvusieji „Snoro“ darbuotojai be darbo neliks

Žmonės laukia eilėje prie „Snoro“ banko Gedimino prospekte.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Žmonės laukia eilėje prie „Snoro“ banko Gedimino prospekte.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Valdas Strazdas, įdarbinimo agentūros „Starjobs“ vadovas:

Kol buvo svarstoma, kad bankas bus dalijamas į gerą ir blogą, mes išvis neprognozavome jokio darbuotojų padidėjimo darbo rinkoje, nes tiek vienai, tiek kitai daliai būtų reikėję darbuotojų.

Dabar visi darbuotojai iš karto taip pat nebus atleidžiami, nes jų reikės tvarkomajai veiklai, kai bus administruojamas pats bankroto procesas.

Atleidžiamieji taip pat nesukels didelių nedarbo problemų. Jie nesukris į vieno miesto darbo biržą, o atsilaisvins skirtinguose regionuose, skirtinguose miestuose ir jokio pliūptelėjimo nebus. 

Mūsų agentūros nuomone, atleisti „Snoro“ darbuotojai netruks susirasti naujus darbus, nes kvalifikuotų darbuotojų rinkoje šiuo metu trūksta.

Aš nekalbu apie bankus, nes mūsų žiniomis, jie turi pakankamai darbuotojų ir neplanuoja artimiausiu metu papildomų samdyti, nebent dėl tik dėl natūralios darbuotojų kaitos.

Tačiau buvusiems „Snoro“ darbuotojams turėtų būti lengva įsidarbinti užsienio kapitalo įmonėse, jų padaliniuose, ypač, kai tikėtina tendencija, kad tokių įmonių  į Lietuvą ateis nuo kitų metų dar daugiau.

Jau šiuo metu užsienio technologijų centrai, finansinių institucijų padaliniai neretai susiduria su kvalifikuotų darbuotojų trūkumu. Todėl darbuotojų pagausėjimas rinkoje tokias įmones tikrai pradžiugins. Naujame darbe jie turėtų ir uždirbti ne mažiau negu „Snore“.

Kita vertus, nesiūlau jiems sėdėti ir laukti, kol nauji darbdaviai patys juos susiras. Tuos „Snoro“ darbuotojus, kurie dar nėra paskelbę savo gyvenimo aprašymų, jau skatinčiau apsilankyti didžiuosiuose darbo paieškų portaluose ir pradėti paieškas.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką