Dabar populiaru
Publikuota: 2018 lapkričio 12d. 10:16 , Atnaujinta: 2018 lapkričio 12d. 16:03

Kvitų loterija pratęsta vieneriems metams

VMI čekių loterijos spaudos konferencija Halės turguje
Luko Balandžio / 15min nuotr. / VMI kvitų loterija

Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) informuoja, kad pernai lapkritį prasidėjusiame Kvitų žaidime gyventojai galės dalyvauti dar vienerius metus, o savaitinių ir mėnesinių prizų laimėtojai nuo šiol bus skelbiami per „Lietuvos ryto“ televiziją.

Pranešime žiniasklaidai rašoma, kad praėjus beveik metams nuo Kvitų žaidimo pradžios, gyventojų užregistruotų kvitų skaičius artėja prie 2 mln., viešojo maitinimo sektoriuje, atsižvelgus į bendrą šalies Pridėtinės vertės mokesčio (PVM) augimą ir lyginant su tuo pačiu laikotarpiu pernai, į biudžetą papildomai deklaruota apie 3 mln. eurų PVM.

„Matome, kad gyventojai noriai registruoja už jiems suteiktas paslaugas ar turgavietėse įsigytas prekes gautus kvitus ir bando savo sėkmę – jau paskelbėme virš 500 laimingųjų kvitų. Iniciatyvą palaiko ir prekybininkai, kurie noriai išduoda kvitus, o kartais net patys primena apie vykstantį Kvitų žaidimą. Dėl šios priežasties nuspręsta Kvitų žaidimą tęsti – jis vyks dar vienus metus. Be to, svarstome apie alternatyvias priemones, kurios paskatintų gyventojus ir toliau dalyvauti Kvitų žaidime bei laimėti piniginius prizus“, – teigia VMI Kvitų žaidimo projekto vadovas Rolandas Puncevičius.

Luko Balandžio / 15min nuotr./Rolandas Puncevičius
Luko Balandžio / 15min nuotr./Rolandas Puncevičius

Paskelbus 490 savaitinių ir 11 mėnesinių laimėtojų, išdalinto Kvitų žaidimo prizinio fondo suma siekia beveik 150 tūkst. eurų.

R.Puncevičius pažymi, kad tiek savaitinių, tiek mėnesinio prizo, laimėtojai taip pat informuojami trumpąja SMS žinute, siunčiama registracijos metu nurodytu mobilaus telefono numeriu.

VMI primena, kad laimėjimą atsiimti reikia per žaidimo taisyklėse numatytą 20 darbo dienų laikotarpį, o žaidime dalyvauti galima registruojant tik fiskalinius kasos aparato kvitus. Toks kvitas apačioje turi Fiskalinį logotipą, kurį sudaro trijų raidžių „LTF“ derinys. Fiskalinių kasos aparatų kvitų pavyzdžius ir visą aktualią su Kvitų žaidimu susijusią informaciją galite rasti internete.

VMI nurodo, kad reportažai apie Kvitų žaidimo laimėtojus per „Lietuvos ryto“ televiziją bus transliuojami jau nuo lapkričio 13 d. 18.40 val.

VMI BNS informavo, kad iki 150 tūkst. eurų (su PVM) vertės sutartis su konkursą laimėjusia „Lietuvos ryto“ televizija pasirašyta lapkričio 9 dieną. Anot VMI, konkurse dalyvavo trys dalyviai, o „Lietuvos ryto“ televizija pasiūlė mažiausią kainą ir gavo aukščiausią ekonominį balą.

Konkurse taip pat dalyvavo bendrovė „All Media Lithuania“ (buvusi „Tele-3“), kuriai priklauso televizijos kanalai TV3, TV6 ir TV8, taip pat LNK, BTV, TV1, „Info TV“ ir „Liuks TV“ televizijos programas transliuojantis „Laisvas ir nepriklausomas kanalas“ kartu su bendrove „Žinių studija“.

Pirmuosius čekių loterijos metus ji buvo rodoma per LNK televiziją. Su viešųjų ryšių agentūra „VIP Viešosios informacijos partneriai“ ir jos partnere LNK televizija pasirašytos sutarties vertė buvo tokia pat – iki 150 tūkst. eurų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką