Iki -60% prenumeratai. Išskirtinis gegužės pasiūlymas.
Išbandyti
2019 01 02 /15:07

Naujųjų naktį dirbęs taksistas džiūgauja: uždirbo 330 eurų, kilometro kaina – 8 eurai

Artūras Žakutis, 19-etis Mykolo Romerio universiteto studentas, Vilniuje dirbęs taksistu Naujųjų metų naktį, džiūgauja – pasakoja į rankas uždirbęs daugiau nei 300 eurų. „Žmonės šventė vieną dieną, dabar aš galėsiu švęsti savaitę“, – džiūgavo jaunuolis.
Vilnius pasitiko Naujuosius 2018-uosius metus
Vilnius pasitiko Naujuosius 2018-uosius metus / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

„Girdėjau labai daug istorijų, kad Naujųjų metų naktį daugiausia uždirba arba žmonės už baro, arba taksistai“, – A.Žakutis 15min pasakojo, kaip sugalvojo dirbti šventinę naktį taksistu.

Jaunuolis nuosavo automobilio neturi, tačiau tai nesutrukdė jam užsidirbti – transporto priemonę studentas išsinuomojo. Ir gailėtis neteko.

Vaikinas dirbo su „Taxify“ platforma, prisijungęs jis buvo 14 val. 45 minutes. Taigi dirbti teko daug, bet ir uždirbo nemažai.

Jis pasakojo, kad užimtumas buvo didelis – vos baigęs vieną užsakymą, tuojau imdavosi kito. Neretai prie vieno namo išleidęs klientą jis iškart sulaukdavo gretimo ar net to paties namo gyventojo iškvietimo.

„Paklausa buvo labai labai didelė. Tie, kas kvietė automobilį Vilniaus centre, laukdavo po pusvalandį ar net valandą“, – pasakojo jaunuolis.

Tarifas Naujųjų metų naktį buvo padidėjęs iki penkių kartų, todėl net trumpus atstumus tąnakt vežti apsimokėjo.

„Vieną kilometrą buvau pavežęs už 8 eurus. Minimali kelionės kaina buvo nebe 2, o 4 eurai. Tarifas buvo žiauriai didelis. Pradirbau 14 val. 45 min. ir vien platformoje uždirbau 292 eurus atmetus visus mokesčius. Čia jau mano pinigai. Plius visi arbatpinigiai, kuriuos žmonės visą vakarą mokėjo grynais pinigais. Vien arbatpinigių gavau daugiau nei 30 eurų. Aš net nesitikėjau – pinigų vakaras“, – pasakojo A.Žakutis.

Štai vien „Taxify“ platformoje vaikinas užsidirbo 292 eurus, dirbdamas 31 dienos vakarą ir 1 dienos naktį:

A.Žakučio uždarbis
A.Žakučio uždarbis

Jis pasakojo, kad rankose liko apie 320–330 eurų, atmetus visus mokesčius, degalų ir automobilio nuomos išlaidas.Jis vežė žmones ir papildomai, ne per pavežėjimo platformą

„Buvo netgi žmonių iš gatvės, kurie kelia ranką ir sako – duodu 20 eurų, tik pavežk. Vežti iš centro iki „Panoramos“ už 20 eurų yra labai labai gerai. Kai kurie tiesiog lipo į mašinas, prašydami nuvežti. Ties centro viduriu buvo labai daug iškvietimų“, – tikino jaunuolis.

Laikrodžiui mušant vidurnaktį, jaunuolis buvo namuose su šeima, tačiau ilgai neužsibuvo – pašventė 40 minučių, o tada vėl grįžo dirbti.

„Ir tai tikrai pasiteisino – taksi vairuotojai šią naktį turbūt uždirbo daugiausia. Jeigu aš uždirbau 330 eurų... Labai, labai gera metų pradžia. Man, kaip studentui, tai yra labai labai labai neblogai. Čia yra kosmosas. Čia yra pasaka, galima ramiai išvažiuoti atostogų. Žmonės švenčia vieną dieną, aš dabar galėsiu švęsti savaitę“, – pasakojo A.Žakutis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Reklama
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Reklama
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Reklama
Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Užsisakykite 15min naujienlaiškius