Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2019 09 03, 16:53

Nepriklausomas bankomatų tinklas vadinsis „Medus“: naudos „Citadele“ ir Šiaulių bankai

Nepriklausomas bankomatų tinklas, kurį valdo bendrovė „Worldline Lietuva“, antradienį keičia pavadinimą į „Medus“. Tinklu naudosis Šiaulių bankas ir „Citadele“, po to, kai iš bendro tinklo pasitraukė „Luminor“.
„Medus“ bankomatas
„Medus“ bankomatas / „Worldline Lietuva“ nuotr.

Bendrovė „Worldline Lietuva“ vertina, kad grynieji pinigai naudojami vis rečiau ir bankomatų poreikis mažėja. Žadama, kad 2019 m. šalyje atsiras daugiau „Medus“ bankomatų, tačiau jų skaičius nenurodomas.

Pirmieji „Medus“ prekės ženklu pavadinti bankomatai šiuo metu įrengiami Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir Šiauliuose, o artimiausiu metu planuojama bankomatų tinklą išplėtoti visoje Lietuvoje.

„Juos kurdami orientavomės ne tik į įprastas funkcijas, kurių tikimasi iš bankomatų, bet ir į platesnius paslaugų centro sprendimus, kuriuos išplėtosime ateityje“, – pranešime teigia „Worldline Baltics“ vadovė Zanda Brīvule.

Žadama, kad gryninti pinigus galima be jokių papildomų ar paslėptų mokesčių.

„Worldline“ yra viena didžiausių mokėjimų ir finansinių transakcijų paslaugų teikėjų Europoje.

Šiaulių banko Kasdienių produktų departamento direktorė Jurgita Bulienė teigia, kad bankomatų tinklas „Medus“ yra „pirmoji pažangi tokio pobūdžio infrastruktūra Lietuvoje“.

15min jau rašė, kad dėl permainų rinkoje bankomatų skaičius traukiasi – šiuo metu šalyje jų yra mažiau 1000.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką