Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

Vyriausybė finansavimą skyrė ir Seimo nario Z.Jedinskio gatvei

Vyriausybė 2019 metų rudenį pinigų skyrė ne tik premjero Sauliaus Skvernelio gatvei asfaltuoti, bet ir gatvei iki Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos (LLRA-KŠS) partijos pirmininko, Valdemaro Tomaševskio pavaduotojo Zbignevo Jedinskio namo. Pinigai skirti iš kelių priežiūros rezervo lėšų, rašo portalas lrt.lt.
Zbignevas Jedinskis
Zbignevas Jedinskis / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Anot portalo, pernai spalio 30 dieną susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevičiaus teikimu Vyriausybė patvirtino nutarimą, pagal kurį 125 tūkst. eurų buvo skirti vienintelei gatvei Pabradėje asfaltuoti – Arnionių gatvei, kurioje gyvena Z.Jedinskis.

Z.Jedinskis portalui teigė apie skirtas lėšas nieko nežinantis. J.Narkevičius taip pat teigė, kad nežinojo, jog jo sprendimu buvo atnaujinta gatvė iki partijos kolegos namų.

Arnionių gatvės remontui pinigų skyrė ir buvęs susisiekimo ministras Rokas Masiulis, tačiau tuomet pinigai buvo skirti gatvei tiesti iki Arnionių gatvėje veikiančios gamyklos. J.Narkevičiaus sprendimu skirtais pinigais nutiesta atkarpa iki Z.Jedinskų sklypo, nes ši atkarpa savivaldybės strategijoje pavadinta prioritetine.

Per minėtą Vyriausybės posėdį pinigai skirti ir gatvei šalia S.Skvernelio namų Vilniaus rajone asfaltuoti. Pinigai skirti perskirsčius beveik 3 mln. eurų kelių priežiūros ir plėtros programos rezervo lėšų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
IKEA tvarumo ir klimato ataskaitose – išradimai iš Lietuvos
Reklama
Gyvenimiško patarimo – ne į ekspertus, o į būrėjus: sėkmės kavos tirščiuose ieško 12 proc. lietuvių
Reklama
Išskaidote investicijas? Ar žinote visas rizikas bei galimybes?
Reklama
Lietuvių sukurtas dokumentinis serialas – odė Baltijos šalių šefams
Užsisakykite 15min naujienlaiškius