Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

​Didžiausias Jungtinės Karalystės bankas „J.P. Morgan Chase & Co.“ atleis per 5 tūkst. darbuotojų

JP Morgan
Scanpix. nuotr. / JP Morgan
Šaltinis: 15min
0
A A

Efektyvindamas veiklą, bankas atleis daugiau nei 5 tūkst. darbuotojų, rašo wsj.com. Etatų mažinimas jau prasidėjo. Jis atspindi ir sektoriaus judėjimą internetinės bei mobiliosios bankininkystės link. Bankas kitais metais atleis mažiausiai 2 proc. savo darbuotojų.

Bankas restruktūrizuoja daugiau nei 5570 savo padalinių, kad kuo daugiau darbo atliktų technologijos ir kuo mažiau būtų priklausomos nuo žmogiškojo faktoriaus. 

Banko vadovas Jamesas Dimonas sakė, kad vidutiniškai vienas padalinys per artimiausius dvejus metus neteks vieno darbuotojo.

Vidutiniškai vienas padalinys per artimiausius dvejus metus neteks vieno darbuotojo.

Labiausiai atleidimai paveiks 4 svarbiausias banko veiklos sritis: korporatyvinę ir investicinę bankininkystę, vartotojų ir bendruomenės bankininkystę, turto valdymą ir komercinę bankininkystę. 

Pokyčius pajaus kai kurie banko atitikties juridiniams reikalavimams skyrių darbuotojai, nes bankas mažins darbuotojų skaičių tuose skyriuose, kurie pastaraisiais metais žymiai augo.

Kol kas apie atleidimus „J.P. Morgan“ garsiai nekalba, tačiau išlaidų karpymas buvo pristatytas investuotojams vasario mėnesį. Kalbama, kad apie tūkstantis žmonių iš planuojamų atleisti 5 tūkst. jau neteko darbo.

Atleidimai nebūtinai reiškia, kad kompanija nebesamdys naujų žmonių. Kasmet bankas pasamdo apie 40 tūkst. žmonių.

Be to, pastarasis etatų mažinimas nėra vadinamas dideliu – pernai bankas atleido beveik 8 tūkst. su nekilnojamojo turto įkeitimu dirbančių žmonių.

Kovo 31 dieną „J.P. Morgan“ dirbo 241 145 žmonės.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką