Iki -60% prenumeratai. Išskirtinis gegužės pasiūlymas.
Išbandyti

„Capitalica“ NT fondas užbaigė 5 mln. eurų vertės obligacijų emisijos platinimą

Investicijų valdymo įmonės „Capitalica Asset Management“ valdomas „Capitalica Baltic Real Estate Fund I“ viešai išplatino 5 mln. eurų vertės obligacijų emisiją, per kurią pritrauktos lėšos bus investuojamos į dviejų A klasės verslo centrų kompleksą VERDE Rygoje.
Verslo centras „Verde“
Verslo centras „Verde“ / „Capitalica“ nuotr.

„Sėkmingas ir greitesnis nei numatyta emisijos išplatinimas patvirtino mūsų prielaidą, kad žemų palūkanų aplinkoje investuotojus domina platesnė finansinių priemonių paletė, siekiant investuoti į NT. Atsižvelgiant į dabartinę obligacijų paklausą, gerokai pranokusią mūsų lūkesčius, tikėtina, kad tokių rinkos instrumentų kaip obligacijos su fiksuota grąža investuotojams pasiūlysime ir netolimoje ateityje“, – pranešime spaudai sakė „Capitalica Asset Management“ generalinis direktorius Andrius Barštys.

Anksčiau planuota, kad „Capitalica Baltic Real Estate Fund I“ obligacijos bus platinamos trimis etapais, o emisijos platinimas truks iki gruodžio 3 dienos, tačiau užteko dviejų etapų.

Trejų metų trukmės obligacijoms taikoma 5 proc. metinė palūkanų norma, palūkanos mokamos kas ketvirtį. „Capitalica“ obligacijų emisiją platino AB „Šiaulių bankas“. Į „Capitalica“ NT fondo obligacijas investavo daugiau kaip 100 fizinių ir juridinių investuotojų, o įsigijusiems obligacijas iki rugsėjo 3 d. jau bus išmokėtos pirmosios atkarpos palūkanos.

„Capitalica Asset Management“ šiuo metu yra paskelbusi generalinio rangovo konkursą VERDE projektui Rygoje. Iš viso į 45 tūkst. kvadratinių metrų ploto, kartu su požeminiu garažu, verslo centrus ketinama investuoti apie 60 mln. eurų. Biurų kompleksas duris turėtų atverti 2021 metais.

Be Rygoje plėtojamo projekto, „Capitalica Baltic Real Estate Fund I“ taip pat valdo Kaune, šalia Neries veikiantį verslo centrą „Kauno dokas“, Klaipėdoje įsikūrusį prekybos centrą „Luizė“ bei Vilniuje esantį verslo centrą „135“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Reklama
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Reklama
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Reklama
Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Užsisakykite 15min naujienlaiškius