Dabar populiaru
Publikuota: 2017 gegužės 27d. 10:04

Sostinėje parduodamos patalpos, kuriose įsikūręs populiarus baras „Šnekutis“

„Šnekučio baras“ Šv. Mikalojaus g. 15
„Šnekutis“ nuotr. / „Šnekučio baras“ Šv. Mikalojaus g. 15

Nuo 2014 metų Vilniaus šv. Mikalojaus gatvėje veikiančiam populiaraus kaimiško alaus barui „Šnekutis“ neramios dienos – varžytynėse parduodamos jų nuomojamos patalpos. Tačiau tai nereiškia, kad iš Plungės atvykusiems aludariams teks ieškotis naujos vietos – tolesnė jų veikla šioje vietoje priklausys nuo naujojo savininko.

Elektroninėje varžytynių sistemoje skelbiama, kad antstoliai parduoda areštuotas bendrovės „Emilė“ 417,59 kv. m ploto patalpas šv. Mikalojaus gatvėje. Už jas nustatyta 325,6 tūkst. eurų pradinė kaina.

Pirmą pastato aukštą ir rūsį nuo 2014 metų nuomoja bendrovė „Jūsų Šnekutis“, kuriai priklauso populiarus kaimiško alaus baras „Šnekutis“.

Nuomininkų ateitis priklausys nuo naujo savininko

Antstolis Arminas Naujokaitis 15min sakė, kad patalpos parduodamos dėl įmonės, kuriai jos priklauso, skolų ir įsipareigojimų nevykdymo. Paklausus, kas bus su nuomininkais, jis teigė, kad tai priklausys nuo naujų savininkų.

„Apribojimų jokių nėra, naujas savininkas, nusipirkęs patalpas, spręs, ką daryti su nuomininkais. Dažnai net geriau, kai būna nuomininkai negu tuščios patalpos, nes tuomet jau būna pinigų šaltinis. Kartais nuomininkų buvimas duoda pliusą, kartais ne, priklausomai nuo sutarčių: jeigu gera sutartis – gerai, jeigu bloga sutartis – blogai. Bet aš manau, kad viskas gerai bus. Nuomininkai yra informuoti“, – kalbėjo jis.

„Šnekutis“ nuotr./„Šnekučio baras“ Šv. Mikalojaus g. 15
„Šnekutis“ nuotr./„Šnekučio baras“ Šv. Mikalojaus g. 15

Anot jo, kol kas didelio susidomėjimo parduodamomis patalpomis nėra.

„Sunku atsakyti, viskas įvyksta likus keletui dienų iki varžytynių pabaigos“, – pasakojo A.Naujokaitis.

„Šnekutis“: patalpų nepirksime

Bendrovės „Jūsų Šnekutis“, valdančios tris barus sostinėje, įkūrėjas Valentinas Vaškevičius, dar vadinamas tiesiog „Šnekučio“ vardu, sakė žinantis apie varžytynes, tačiau dalyvauti jose neketina.

„Mes esam nepajėgūs pirkti ir konkurse nedalyvausime, o kas nupirks, derėsimės dėl nuomos“, – teigė jis.

Anot jo, naujas patalpas sostinės centre surasti nėra taip lengva, nėra didelės pasiūlos, o ir kainos didelės.

„Dabar nesidomėjome, kas dedasi, bet jei reikės, būsime priversti ieškoti. Buvo skelbimuose (patalpos šv. Mikalojaus gatvėje – 15min past.) ir radome, bet pasiūla ribota. Dažniausiai netenkina patalpų kaina.

Kadangi iš Pasvalio čia atvažiavome prieš 10 metų, buvome kaimiško alaus ir virtuvės pradininkai, tai jau turime klientūrą, bet prekiaujame tik senamiestyje. Gyvenamuosiuose rajonuose jau ne tas. Nors atrodo, kad aplink daugiabučiuose gyvena daug žmonių, bet jie iš parduotuvės kažką nusiperka ir sėdi namuose prie televizoriaus. Pas mus į senamiestį atvyksta klientai iš gyvenamųjų rajonų“, – pasakojo „Šnekučio“ savininkas.

Patalpų šv. Mikalojaus gatvėje varžytynės vyks iki birželio 15 dienos.

Bendrovė „Jūsų Šnekutis“ valdo tris „Šnekučio“ barus Polocko, šv. Stepono ir šv. Mikalojaus gatvėse.

Temos: 3 Baras Antstolis Alus
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką