Dabar populiaru
15min be reklamos

„Nacionalinio interjero dizaino konkurso 2021“ finale nugalėjo D.Švilpienės kurtas interjeras

Penktadienį finišavo „Hanner“ įmonės organizuojamas „Nacionalinis interjero dizaino konkursas 2021“. Ketvirtąjį kartą organizuotame konkurse rungėsi 6 interjero dizaineriai, siekdami suderinti estetiką, funkcionalumą ir patrauklią kainą.
Arvydas Avulis ir Dovilė Švilpienė
Arvydas Avulis ir Dovilė Švilpienė / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Parengę šešių šiuolaikiškų būstų interjero idėjas ir vizualizacijas, jas įgyvendinę „Hanner“ gyvenvietėse – „Centro rezidencija“ ir „Renesanso“ – esančiuose būstuose, kūrėjai, sulaikę kvėpavimą, laukė 15min skaitytojų balsų.

Kuklioje apdovanojimų ceremonijoje dizainerius padėkomis apdalinęs „Hanner“ valdybos pirmininkas Arvydas Avulis pasveikino konkurso nugalėtoją Dovilę Švilpienę ir pasidžiaugė tuo, kad konkursas padeda skleisti interjero estetikos supratimą.

Ilgą laiką tarpusavyje įnirtingai varžėsi Brigitos Dikevičės ir Dovilės Švilpienės kurti interjerai. Tačiau Dovilės kūrinys prasiveržė į priekį ir finale surinko 604 balsais daugiau. Konkurse savo balsus atidavė virš 16 tūkst. balsavusiųjų.

Konkurso finaliniame etape taip pat varžėsi Kristinos Grybaitės, Agnės Kiselienės, Monikos Noreikienės ir Indrės Dubovskytės kurti interjerai.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Konkurso nugalėtojų paskelbimo akimirka
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Konkurso nugalėtojų paskelbimo akimirka

Nors dizainerių kurti interjerai ir neiškopė į pirmąją vietą, jie taip pat surinko daug palaikančių balsų: K. Grybaitės intertejas – 751, A. Kiselienės – 320, M. Noreikienės – 482, I. Dubovskytės – 444.

Pergalę atnešė patraukli buto stilistika

„Mid century modern“ stilistikai kuriamame interjere „Centro rezidencijos“ projekte (61 kv. metrų būste) nusilenkusi interjero dizainerė D.Švilpienė anksčiau yra minėjusi, kad dizainas kuriamas per detales, o jai projekto idėją padiktavęs vidurio amžiaus modernizmo stilius.

Įrengdama „Hanner“ apartamentus, ji sau kėlė tikslą sukurti stilingą, spalvingą ir funkcionalų interjerą už santykinai draugišką biudžetą.

Paklausta, ką šis laimėjimas pakeis jos gyvenime, D.Švilpienė tikino, jog jai tai dar vienas laiptelis aukštyn interjero dizainerės kelyje.

„Didžiuojuosi, kad interjerą nuo pat pradžių kūriau taip, kaip pati jaučiau, nesiekdama atspėti, kas galėtų patikti publikai.

Todėl dar smagiau, kad mano interjero vizija ir jos realizacija buvo įvertinta visų balsavusiųjų“, – džiaugėsi „Nacionalinio interjero dizaino konkurso 2021“ nugalėtoja.

Siekia didinti dizainerių paslaugų prieinamumą

„Mano kurtas interjeras sulaukė labai daug simpatijų ir komplimentų, todėl ėmiau atsargiai svajoti, kad galbūt galėčiau laimėti. Visgi tik dabar galiu tuo patikėti.

Balsavusieji rašė, kad juos mano kurtas interjeras patraukė originaliais ir apgalvotais sprendimais, funkcionalumu, spalvų gama, daugybe originalių ir vienetinių detalių, pripildžiusių interjerą autentiškumo ir unikalumo“, – apibendrino D.Švilpienė.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Arvydas Avulis
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Arvydas Avulis

„Hanner“ valdybos pirmininkas A.Avulis pasidžiaugė, kad „Nacionalinis interjero konkursas“ tampa gražia ir ne pirmus metus besitęsiančia tradicija, kuri įkvėpia žmones kurti gražius, stilingus, jaukius namus sau be didelių investicijų.

„Įprastai interjero dizaino konkursai vyksta prabangiuose butuose ir namuose, o šio konkurso tikslas labiau edukacinis, t. y. padėti vidutiniam lietuviui, įprastai gyvenančiam dviejų kambarių bute, gyventi gražiau ir estetiškiau.

Siekiame, kad dizainerių kuriami butai būtų lengvai prieinami kiekvienam to norinčiam, tad dėkoju kūrėjams, dalyvavusiems šiame konkurse

bei pateikusiems unikalias, išskirtines interjero vizijas“, – 15min sakė „Hanner“ valdybos pirmininkas Arvydas Avulis.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Remiamas turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką