Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2015 09 15, 16:08

„Facebook“ atnaujinimas: nuo šiol bus sunkiau išvengti kvietimų į nuobodžius vakarėlius

Jau galite galvoti pasiteisinimus, kodėl nepasižiūrėjote į savo bendradarbio gimtadienio kvietimą ar vakarėlį. „Facebook“ žinučių gavimo patvirtinimai, kurie nurodo, ar žmogus perskaitė jūsų žinutę (perskaičius žinutę rašoma „Seen“), nuo šiol veiks ir įvykių kvietimuose, rašo dailydot.com.
„Facebook“
„Facebook“ / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Be to, „Facebook“ įvykio šeimininkas taip pat galės pamatyti, kas iš draugų gavo kvietimus ir juos patikrino. Patvirtinimai apie dalyvavimą, kurie skirti tam, kad renginio organizatorius galėtų geriau suprasti, kiek žmonių ateis į renginį, bus matomi visose platformose.

Visai nesunku įsivaizduoti, kad panaši funkcija galėtų būti pritaikyta kvietimams draugauti, „Sienos“ pranešimams ar komentarams.

Žinučių gavimo patvirtinimai tapo standartiniu pokalbių platformų bruožu, įskaitant ir „Facebook“ „Messenger“ aplikaciją. Patvirtinimai leidžia suprasti, kada pašnekovas perskaitė žinutę ir kada vengia atsakyti.

Žinučių gavimo patvirtinimai taip pat veikia ir grupių susirašinėjimuose, kuomet kiekvienam nariui išsiunčiamas pranešimas, ar žmogus matė įrašą.

Nei grupių, nei asmeniniuose susirašinėjimuose nėra galimybės pakeisti nustatymus „Facebook“ tinkle, tačiau yra ir neoficialių aplinkkelių ir plėtinių.

Taip pat skaitykite: Kaip padaryti, kad „Facebook“ nerodytų, ar kas nors perskaitė jūsų žinutę

Kol kas nėra ir galimybės padaryti, kad patvirtinimo nerodytų įvykiuose (Tikėtina, kad po kurio laiko jis atsiras).

Visai nesunku įsivaizduoti, kad panaši funkcija galėtų būti pritaikyta kvietimams draugauti, „Sienos“ pranešimams ar komentarams.

„Facebook“ neatsakė į „dailydot“ žurnalistų klausimus apie žinučių gavimo patvirtinimų įdiegimą ir kitose funkcijose.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką