Dabar populiaru
Publikuota: 2016 spalio 6d. 15:10

„Omnitel“ keičia ryšio paslaugų planų užsakymo sistemą

Telefonas
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Telefonas
Mobiliojo ryšio operatorius „Omnitel“ nuo spalio 6 dienos keičia visų savo mobiliojo ryšio planų privatiems klientams duomenų paketus ir jų užsakymo sistemą.

Naujoji mobiliųjų planų sistema veikia labai paprastai: klientai galės rinktis iš dviejų bazinių planų – START (3 Eur/mėn.) ir SMART (7 Eur/mėn.), o tada pagal poreikį prisidėti mobiliųjų duomenų paketą su 50 MB (0 Eur/mėn), 2 GB (2,95 Eur/mėn), 4 GB (5,95 Eur/mėn), 8 GB (8,95 Eur/mėn) arba 16 GB (12,95 Eur/mėn) mobiliųjų duomenų.

Ir nors oficialiai bendrovės pranešime žiniasklaidai tikinama, kad nauja planų kainodara „iki 40 proc. mažina vidutinę duomenų kainą“, subendrinus bazinio plano kainą su duomenų planu ir palyginus su konkurentų pasiūlymais, vaizdas ne visuomet būna „Omnitel“ naudai. Kita vertus, konkurentų pasiūlymus lyginti labai sunku dėl to, kad kiekvienas jų prie plano prijungia ir papildomų unikalių gėrybių.

Štai „Omnitel“ siūlo 3 mėnesius nemokamos „Spotify Premium“ paslaugos, 3 mėnesius nemokamo neriboto lietuviško el. knygyno „Milžinas“ naudojimo, 3 mėnesius nemokamo telefono draudimo, galimybę Baltijos ir Skandinavijos šalyse telefonu naršyti, skambinti ir žinutes rašyti kaip namie, o kitose ES šalyse gauti ribotą nemokamų duomenų kiekį.

Tiesa, kuo mažesnis pasirenkamas duomenų paketas, tuo mažiau operatorius suteikia dovanų – pasirinkusieji mažesnį nei 4 GB planą negauna nei papildomų duomenų užsienyje (išskyrus Skandinaviją ir Baltijos šalis), nei „Spotify“, nei „Milžino prenumeratos“. Visi duomenų planai (išskyrus 50 MB planą) suteikia neribotą prieigą prie „Teo Wi-Fi“ punktų visoje Lietuvoje.

Palyginimui, „Bitės“ dovanų krepšelis užsakantiems planą yra kiek mažesnis, bet už tai duomenys, sunaudojami skaitant pagrindinius lietuviškus naujienų portalus ir „Facebook“ yra visiškai neriboti, telefonu naršyti taip pat, kaip namie, galima visose ES šalyse, o nemokamas išmaniojo telefono ekrano draudimas ir nemokama interneto apsauga galioja iki 12 mėnesių.

Dar mažiau į dovanų krepšelį krauna „Tele2“. Plano suteikiami duomenų paketai galioja tik Lietuvoje – jau kirtus sieną su Latvija mobilieji duomenys pradedami skaičiuoti atskirai, muzikos ir draudimo paslaugas siūloma tik pirkti.

Ir nors operatorių kainų, įvertinus jų papildomų paslaugų skirtumus, lyginti negalima, bet palyginkime:

Neriboti pokalbiai su 15 arba 16 GB duomenų limitu – 20,85 eurų „Bitėje“ (15 GB), 20 eurų „Tele2“ (15 GB), 19,94 eurų „Omnitel“ (16 GB).

Neriboti pokalbiai su 6-8 GB duomenų limitu – 16,85 eurų „Bitėje“ (7 GB), 9 eurai „Tele2“ (6 GB), 15,95 eurų „Omnitel“ (8 GB).

Neriboti pokalbiai su 3-4 GB duomenų limitu – 13,85 eurų „Bitėje“ (4 GB), 10,43 eurų „Tele2“ (3 GB), 12,95 eurų „Omnitel“ (4 GB).

Neriboti pokalbiai su 2 GB duomenų limitu – 10,85 eurų „Bitėje“, 9,95 eurų „Omnitel“.

Neriboti pokalbiai su 1 GB duomenų limitu – 9,25 euro „Bitėje“, 7,82 euro „Tele2“.

Lietuviškoje el. knygų platformoje „Milžinas“ yra beveik 1000 knygų, kurias klientai galės skaityti per penkis skirtingus mobiliuosius įrenginius. Milžinišką knygų biblioteką nemokamai galės išbandyti visi „Omnitel“ klientai, o užsiprenumeravusiems 4,95 euro mėnesio mokestis bus įtrauktas į „Omnitel“ sąskaitą.

Tarp naujųjų mobiliojo interneto planų nešiojamiems ar planšetiniams kompiuteriams yra ir neriboto interneto planas „Connect Home“. Už 19 eurų mėnesinį mokestį klientai savo namų adresu galės neribotai siųstis duomenis per „Omnitel“ 4G mobiliojo ryšio tinklą.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Adventur 2022

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką