Prenumeratai - 60%. Geriausias metų pasiūlymas!
Prenumeruoti

Žemės valanda: įdomūs faktai apie energiją

Žmonės kasdien be reikalo išeikvoja aibę energijos, pradedant nuolat veikiančiais nenaudojamais išmaniaisiais įrenginiais, baigiant iš kištukinio lizdo neištraukiamais krovikliais. Perteklinis energijos eikvojimas kainuoja ne tik kiekvienam iš mūsų atskirai, bet ir bendrai pasaulio ekonomikai. Šeštadienį vykstanti Žemės valanda – puiki proga pabaigti vampyrišką energijos eikvojimą.
Zemės valandos infografikas
Žemės valandos infografikas

Bendrovė „eCyce Best“ praėjusiais metais publikuotame tyrime skelbė, kad pernai vien JAV žmonių per metus išeikvojama energija prilygsta trijų anglies elektrinių, 56 vėjo turbinų ir branduolinio reaktoriaus per metus generuojamai energijai.

Tame pačiame tyrime skelbiama, kad vidutinis namų ūkis, jei tik imtųsi paprastų priemonių, pavyzdžiui: išjungtų nenaudojamus kroviklius ir įrenginius iš kištukinio lizdo, investuotų į įrenginius su naujoviškomis baterijomis ir krovimo technologijomis, per metus galėtų sutaupyti apie 500 doleriu.

Žemės valandos organizatoriai šeštadienį ragina žmones visame pasaulyje vietiniu laiku nuo 20:30 iki 21:30 išjungti visus energiją naudojančius prietaisus ir prisidėti prie iniciatyvos.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Laiku kreipęsis dėl erekcijos ir prostatos sutrikimų vyras gali išvengti infarkto ar net vėžio?
Reklama
Kaip apsitverti kiemą, kad tvora ir vartai tarnautų patikimai
Reklama
Monotoniškas darbas: kas slepiasi už darbodulio ir kodėl jo reikėtų vengti?
Reklama
„Senukų“ parduotuvėje – pirmasis gyvas „Counter Strike 2“ turnyras
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką