15min be reklamos

Namas su povandeniniu laivu, NSO erdvėlaiviu ir lėktuvu, parduodamas už 1,25 mln. svarų

Už 1,25 mln. svarų sterlingų galite tapti penkių miegamųjų senovinio namo savininku, taip pat dviejų lėktuvų, povandeninio laivo, iglu – eskimų žiemos būstu – ir NSO erdvėlaivio šeimininku.
Namas už 1,25 mln. svarų parduodamas kartu su povandeniniu laivu, skraidančia lėkšte ir  lėktuvu
Namas už 1,25 mln. svarų parduodamas kartu su povandeniniu laivu, skraidančia lėkšte ir lėktuvu / „Scanpix“/„Caters News Agency“ nuotr.
Temos: 3 NSO Interjeras Namas

Kaip rašo portalas metro.co.uk, 50 metų Toby Rhys-Daviesas Jonesas yra dabartinis „Apple Camping“ savininkas, tačiau lankytojai čia nemiega palapinėse.

Jie gali pasirinkti vieną iš daugelio keistų apgyvendinimo galimybių visoje teritorijoje, kurioje yra reaktyvinių lėktuvų, greitaeigis kateris, NSO erdvėlaivis, povandeninis laivas ir iglu.

Tačiau dabar kempingas, esantis netoli Redberto, Pembrokešyro grafystėje, parduodamas ir gali būti jūsų už 1,25 mln. svarų sterlingų.

Vyras pradėjo savo verslą, nes norėjo į šią vietovę atnešti kažką kitokio.

Jis prisipažino labai norėjęs, kad pietų Pembrokešyre atsirastų kas nors alternatyvesnio.

„Pagalvojau, kas mums trukdo pakeisti tokius daiktus, kaip lėktuvai ir daiktai, kuriuose žmonės galbūt norėtų apsistoti, juos tam pritaikius“, – portalui sakė T.Rhys-Daviesas Jonesas.

Tačiau kai kažkam kitam jau buvo suteikta glampingo licencija – toks buvo pirminis Toby planas – jam teko galvoti nestandartiškai.

Toby savo verslą plėtojo daugiau nei dešimtmetį.

„Nuvežiau mamą apsipirkti į Kotsvoldo oro uostą. Pirkome lėktuvą perdirbimui, tai buvo „Jetstar“, 1970-ųjų privatus lėktuvas. Įkvėpimo sukurti NSO erdvėlaivį sėmiausi iš savo meilės filmams, kelionėms ir retro stiliui. Bet, kai jau sugalvojau idėją kempingui, reikėjo surasti, kas ją išpildytų. Keletas žmonių pasakė, kad Tenbyje yra pusiau pensininkas laivų statytojas Steve'as Hicksas“, – savo patirtimi dalijosi vyras.

Taigi, Toby paaiškino pastarajam, kad mąsto apie NSO erdvėlaivio statybą, o jis galėtų prie jo padirbėti, nes yra dirbęs su stiklo pluoštu ir turi patirties laivų statyboje – maža to, pasirodo, jis visada norėjo pastatyti NSO.

„Scanpix“/„Caters News Agency“ nuotr./Namas už 1,25 mln. svarų parduodamas kartu su povandeniniu laivu, skraidančia lėkšte ir lėktuvu
„Scanpix“/„Caters News Agency“ nuotr./Namas už 1,25 mln. svarų parduodamas kartu su povandeniniu laivu, skraidančia lėkšte ir lėktuvu

Toby sako, kad dabar nori imtis naujų darbų kitoje Pembrokešyro grafystės vietoje ir parduoda visą sklypą.

„Aš išaugau iš kempingą ir dabar jis jau yra paruoštas kam nors kitam, kuris galbūt norės rengti vestuves, nes tai tikrai lengvai pritaikoma vieta, kurią kitas žmogus gali pakelti į kitą lygį“, – tikina vyras.

O ir namai, kuriuos Toby palieka, yra gražūs.

„Namas yra senovinė sodyba su didžiuliais židiniais, jame gausu funkcijų, naujiems savininkams tai galėtų būti puikūs šeimos namai, jis didžiulis, su nuostabiais dideliais kambariais, į jį gera grįžti ir atsipalaiduoti“, – savo namus apibūdina vyras.

Nekilnojamojo turto agentai „EA Fox Grant“ šį namą parduoda už 1 250 000 svarų sterlingų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką