Dabar populiaru
Publikuota: 2021 vasario 22d. 13:01

KN – tarp geriausių ryšių su investuotojais bendrovių Baltijos rinkoje

Klaipeda, SGD terminalas
KN media nuotr. / Klaipeda, SGD terminalas

Naftos ir suskystintųjų gamtinių dujų terminalų operatorė KN (AB „Klaipėdos nafta“) ir šiemet įvertinta kaip viena iš geriausiai ryšius su investuotojais palaikančių bendrovių. Ši nominacija pelnyta Nasdaq Baltijos biržos rengiamuose tradiciniuose rinkos dalyvių apdovanojimuose. KN pateko į geriausiųjų dešimtuką. Bendrovės ryšiai su investuotojais įvertinami ne pirmus metus, pranešė bendrovė.

„Nasdaq Baltijos rinkos apdovanojimai 2021” pagerbiamos geriausios ryšius su investuotojais palaikančios įmonės, sukūrusios didžiausią pridėtinę vertę akcininkams. Vertinant dėmesys kreipiamas į aukštus skaidrumo, socialinės atsakomybės, informacijos atskleidimo investuotojams principus bei aktyvų investuotojų bendruomenės ir kitų kapitalo rinkos dalyvių įtraukimą.

„KN vizija yra tapti didžiausia pasaulyje SGD terminalų operatore ir konkurencingiausiu naftos produktų krovos centru Baltijos regione. Ši ambicija pasiekiama tik laikantis aukščiausių gerosios valdysenos standartų ir gerųjų praktikų. Būtent todėl itin vertiname mums suteiktus aukštus vertinimus valdysenos srityje. Sieksime ir toliau būti patrauklia bendrove, kuriančia vertę tiek investuotojams, tiek ir visiems, kuriems svarbi mūsų veikla“, - komentuoja Darius Šilenskis, KN generalinis direktorius.

Šiemet „Nasdaq Baltijos rinkos apdovanojimai 2021” vertino 38 bendroves. Bendrą vertinimo balą sudaro rinkos dalyvių viešai atskleidžiama ir investuotojams pateikiama informacija, analitikų ir investuotojų vertinimas bei prekybos akcijomis duomenys.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką