Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2020 liepos 10d. 11:23

Rugsėjį vykstančioje konferencijoje dėmesys kibernetiniam saugumui

ESET 2019 konferencijos akimirkos
ESET Lietuva archyvo nuotr. / ESET 2019 konferencijos akimirkos
Nors apie internetinį saugumą, dezinformaciją, įvairiais kibernetines atakas kalbama ne vienerius metus, didelė dalis gyventojų vis dar nesugeba savęs apsaugoti virtualioje aplinkoje. Vien 2019 metais Nacionalinis kibernetinis saugumo centras užfiksavo daugiau nei 3 tūkst. kibernetinių incidentų. Tai yra trigubai daugiau, nei buvo ankstesniais metais.

Tačiau kibernetinis saugumas turi būti ne tik kiekvieno individualaus interneto vartotojo, bet ir įmonių prioritetas. Įvairūs tyrimai atskleidžia, kad viena svarbiausių priežasčių, kodėl verslas yra itin pažeidžiamas kibernetinių grėsmių, yra žmogiškasis faktorius ­– jis tampa beveik pusės duomenų pažeidimų priežastimi.

Daugiau apie tai bus galima sužinoti rugsėjo 24–25 dienomis „ESET Security Day“ konferencijoje, kuri vyks drauge su kitais LOGIN renginiais. Šiemet didžiausias Baltijos šalyse inovacijų, technologijų ir progreso festivalis LOGIN suskyla į keturis renginius: LOGIN Progress Makers, LOGIN Curious Minds, LOGIN Future Leaders ir LOGIN Game Changers. Visi šie renginiai tuo pačiu metu vyks numatytomis dienomis, parodų ir kongresų centre „Litexpo“.

ESET Lietuva archyvo nuotr./ESET 2019 konferencijos akimirkos
ESET Lietuva archyvo nuotr./ESET 2019 konferencijos akimirkos

„ESET Lietuva“ vadovo Tomo Parnarausko teigimu, šiemet vykstančios „ESET Security Day“ konferencijos tema – kaip niekada aktuali ir tai parodė pasaulyje siaučianti koronaviruso pandemija.

„Šiemet kalbėsime apie įmonių ir IT specialistų įgytas patirtis, kai organizacijoms dėl pandemijos staiga teko pereiti į skaitmeninę erdvę. Dirbant nuotoliniu būdu užtikrinti kibernetinį saugumą gali būti iššūkis, jeigu nesame tinkamai pasirengę, įvertinę galimų grėsmių ir iš to kylančių pasekmių. Šių metų konferencijos metu su progresyvių įmonių atstovais dalinsimės įgyta patirtimi, kas pasiteisino saugant savo informacinius išteklius, diskutuosime kaip dirbsime toliau.

Renginio dalyvius kviesime stebėti „gyvą hakerių išpuolį“, kurio metu baltaisiais hakeriais save vadinantys konferencijos pranešėjai iš Latvijos Toms Pēcis ir Peter Gubarevich demonstruos, kaip vyksta programišių atakos, apeinant daugiasluoksnius saugumo lygius. Išgirsime, kokius sprendimus renkasi Lietuvos rinkoje pripažinti kibernetinio saugumo ekspertai: Darius Povilaitis, Marius Pareščius, Šarūnas Grigaliūnas ir daugelis kitų. Aktualiausios kibernetinės grėsmės, pažeidžiamumai ir novatoriškiausi saugumo sprendimai bus pristatomi „ESET Security Day“ konferencijos metu“, ­– apie tai, ką siūlys festivalio dalyviams, pasakoja jis.

ESET Lietuva archyvo nuotr./ESET Lietuva vadovas Tomas Parnarauskas
ESET Lietuva archyvo nuotr./ESET Lietuva vadovas Tomas Parnarauskas

„ESET Security Day“ konferencija vyks rugsėjo 24 dieną, vienoje iš Litexpo salių, bei keli atstovai pasirodys ir diskusijose, kurios vyks bendrosiose LOGIN salėse.

Bilietus į renginį galima įsigyti LOGIN svetainėje. Organizatoriai pabrėžia, kad visi įsigiję bilietą į ESET renginį jo dieną ir kitą dieną galės lankytis ir bendrose LOGIN renginių erdvėse, dvejose atvirose diskusijų salėse.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Partnerio turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

SEB verslo augimo programa

01:37:23

OfiSPA – vieta dirbti ir nepavargti

Video

00:21
41:07
04:43

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką