Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

Viktoras: „Jei būčiau žinojęs, kad taip lengva numesti svorio, niekada nebūčiau taip ilgai delsęs“

Viktoras vis dar stebisi pasiektu rezultatu – greitai ir be didelių pastangų jis numetė 16 kilogramų. Jam nereikėjo drastiškai pakeisti gyvenimo būdo, atsisakyti įprastų gyvenimo malonumų ar praleisti daugybės valandų sporto salėje. Paskaitykite apie Viktoro patirtį ir sužinokite, kaip ir jūs galite greitai atsikratyti nereikalingų kilogramų, laikydamiesi kelių paprastų taisyklių.
Viktoras
Viktoras / Partnerio nuotr.
Temos: 2 Dieta Lieknėjimas

– Kokia buvo jūsų ankstesnė lieknėjimo patirtis?

– Niekada nesilaikiau jokios dietos. Esu seno kirpimo žmogus, iki šiol netikėjau tokiais dalykais ir, ko iš tiesų nederėtų sakyti, maniau, kad laikytis visokių dietų ir stebėti, ką valgai, labiau tinka moterims, o vyrai turėtų valgyti viską. Taip mąstydamas lengvai priaugau svorio.

– Papasakokite, kaip nusprendėte sulieknėti?

– Ilgainiui galima susitaikyti su tuo, kaip atrodai, nes antsvoris neatsiranda akimirksniu. Atkreipi dėmesį tik tada, kai peržiūri senas nuotraukas ar išgirsti ilgai nematyto draugo pastabą. Po kurio laiko tai tampa akivaizdu. Savo kailiu įsitikinau, kad labai greitai galiu turėti sveikatos sutrikimų. Atsirado problemų dėl kraujospūdžio ir dažnai įtartinai skaudėdavo galvą.

Partnerio nuotr./Viktoras
Partnerio nuotr./Viktoras

– Kodėl pasirinkote Stokholmo dietą?

– Girdėjau apie Stokholmo dietą anksčiau ir mačiau antraštes internete, tačiau niekada negalvojau, kad dieta gali išspręsti mano problemas, tad nekreipiau daug dėmesio. Tuomet staiga mano uošvė pradėjo laikytis Stokholmo dietos. Jos rezultatai ir atsiliepimai negalėjo likti nepastebėti. Kaskart ją susitikęs mačiau, kaip ji keitėsi, girdavosi gera savijauta ir sveikata. Nesu žmogus, kuris tiki skelbimais ir iškart bėga į parduotuvę pirkti reklamuojamų dalykų, tačiau šiuo atveju savo akimis mačiau rezultatą. Turbūt buvau šiek tiek užsispyręs – jei mano uošvė gali tai padaryti taip lengvai, kodėl negalėčiau ir aš? Paaiškėjo, kad galiu, ir dar kaip!

Partnerio nuotr./Viktoras
Partnerio nuotr./Viktoras

Spauskite čia – StockholmDiet.com – ir atsisakykite antsvorio greitai ir sveikai!

– Kokia jūsų patirtis laikantis plano?

– Atlikau testą interneto svetainėje, gavau rezultatus, o užsisakydamas dietos planą galėjau pasirinkti, kada pradėti. Iš manęs buvo prašoma tik laikytis aiškiai parašytų instrukcijų. Galėjau lengvai nusipirkti visų reikalingų produktų bet kurioje parduotuvėje ir, mano nuostabai, valgydamas teisingai, taip pat taupiau pinigus. Be to, norėdamas valgyti restorane, galėjau lengvai rasti vietą, kuri savo meniu siūlė man tinkamus patiekalus, arba juos būdavo lengva koreguoti ir nei padavėjai, nei virėjai nelikdavo dėl to nepatenkinti.

Labai motyvuotas kiekvieną rytą lipdavau ant svarstyklių, o rezultatai buvo tikrai neįtikėtini – per pirmąją savaitę numečiau maždaug kilogramą per dieną. Negalėjau patikėti, nes nebuvo taip, kad reikėjo išgyventi tik su keliomis morkomis ir salotomis per dieną – mano sudarytame mitybos plane buvo lengvai paruošiamų ir skanių patiekalų receptų, visą laiką jaučiausi sotus. Maistas yra vienas iš gyvenimo malonumų ir man nereikėjo jo atsisakyti. Tenka pripažinti, kad būtent tai anksčiau sutrukdė pradėti laikytis dietos.

Partnerio nuotr./Viktoras
Partnerio nuotr./Viktoras

Aš net siūlyčiau Stokholmo dietos nevadinti „dieta“, nes šis žodis gali atbaidyti daugelį, tai tiesiog skanūs, patyrusių specialistų tinkamai suderinti, todėl duodantys rezultatų, patiekalai. Mačiau, kaip pažįstami norėjo numesti papildomus kilogramus ir prakaituodavo sporto salėje, tačiau rezultatų nebūdavo. Nesupraskite klaidingai, nesu nusistatęs prieš sportą, tačiau greičiausio lieknėjimo būdo reikia ieškoti ne ten. Visi stebisi, kai pasakau, kad tokių rezultatų pasiekiau nepirkęs sporto salės abonemento. Žinoma, pagrindinis ir pastebimiausias pokytis tas, kurį matau veidrodyje. Gera išvaizda leidžia labiau pasitikėti bet kurioje situacijoje, kad ir kaip banaliai tai skambėtų būnant mano metų. Tačiau ko niekas negali matyti, yra geresnė sveikata – jaučiuosi puikiai, kraujospūdis normalizavosi ir pranyko nepaaiškinami galvos skausmai. Netapau jaunesnis, tačiau laikydamasis keleto paprastų patarimų, ne tik numečiau 16 kilogramų, bet ir jaučiuosi 16 metų jaunesnis, o mano pase esantys skaičiai vėl yra tik skaičiai. Dienos atrodo ilgesnės ir nebesijaučiu taip, kad nieko negaliu ir nenoriu daryti.

– Ką patartumėte kitiems žmonėms, kurie bando mesti svorį?

– Sulieknėti įmanoma! Tiesiog reikia žinoti, kaip tai daryti teisingai. Apsidairęs matau, kad šiuo metu daugelis žmonių turi antsvorio problemų, tad netrūksta ir tų, kurie bando iš to gyventi. Norėdami pasiekti savo tikslus, rinkitės patikimus patarėjus. Iš pradžių gali pasirodyti sudėtinga pakeisti gyvenimo būdą, tačiau pradėjus vadovautis Stokholmo dietologų patarimais pamatai, kad pokytis yra mažas, tačiau labai reikšmingas. Būtent todėl, kad mane labai nustebino rezultatai ir tai, kaip buvo lengva juos pasiekti, sutikau pasidalinti savo patirtimi, kad įkvėpčiau kitus.

Tai nėra dar viena dieta – tai jūsų sprendimas gyventi geriau, be antsvorio. PRADĖKITE ČIA IR DABAR atlikę nemokamą testą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais
Reklama
Iš gyvenimo nuotykio sugrįžusi „Lidl“ vaikų komanda“ neslepia emocijų
Reklama
Jau liepos 17 d. Indrė Stonkuvienė kvies moteris susitikti ypatingame nemokamame renginyje
Reklama
Auga visiškai įrengto naujo būsto paklausa: kuo tai patrauklu?
Užsisakykite
15min naujienlaiškius