2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Spręs dėl Civilinės aviacijos administracijos pertvarkos

Ministrų kabinetas trečiadienį spręs dėl Civilinės aviacijos administracijos (CAA) prijungimo prie Lietuvos transporto saugos administracijos (LTSA). Skaičiuojama, kad pertvarka leis sutaupyti apie 250 tūkst. eurų per metus. 
Kilimo ir tūpimo tako atidarymas
Kilimo ir tūpimo tako atidarymas / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Vyriausybės nutarimą parengusi Susisiekimo ministerija nurodo, kad šios dvi administracijos yra panašios, skiriasi tik veiklos sritis – CAA veikia oro, o LTSA – kelių, geležinkelių ir vandens transporto srityse.

„Konsoliduota institucija centralizuotai atliktų veiklos planavimo, personalo administravimo, finansinių išteklių apskaitos ir ataskaitų rengimo, viešųjų pirkimų, materialinio aprūpinimo, informacinių ir komunikacinių sistemų valdymo, viešųjų ryšių ir kitas funkcijas“, – rašoma dokumente.

Skaičiuojama, kad reorganizavus CAA, palaipsniui mažėtų išlaidos žmogiškiesiems (apie 200 tūkst. eurų), informaciniams ištekliams (apie 6 tūkst. eurų) ir patalpoms išlaikyti (apie 32 tūkst. eurų).

LTSA įsteigta pernai lapkritį, Vyriausybei nusprendus sujungti Valstybinę kelių transporto inspekciją, Valstybinę geležinkelių transporto inspekciją ir Lietuvos saugios laivybos administraciją.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką