Geltonoji vakarienė Klaipėdos uoste: muzika, laivai ir apie 8 tūkst. svečių

Lietuva
Šaltinis: Reklama Turinio kontrolė – užsakovo rankose, redakcija neprisidėjo prie turinio kūrimo
2026-06-23 15:20
Jau ketvirtą kartą Klaipėdos uosto direkcijos surengta vakarienė prie šiaurinio molo sukvietė apie 8 tūkstančius puikiai nusiteikusių žmonių iš visos Lietuvos.
Saulės spalvų nutvieksta „Geltonoji vakarienė" pasiūlė drauge švęsti Uosto direkcijos 35-metį. Į uostą įplaukiančių laivų fone skambėjo muzikos grupės „Saulės kliošas“ ir atlikėjo Donato Montvydo hitai. Publika, pasipuošusi saulės atspalvių rūbais ar akcentais, mėgavosi nuostabiu oru ir puikia šventiška nuotaika.

Taip pat žiūrėkite