Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Ar tikrai moterys meluoja geriau?

Praėjusios savaitės pabaigoje buvo pristatytas naujas TV serialas "Moterys meluoja geriau". Populiarūs aktoriai, intriguojantis siužetas - filmo kūrėjai tikisi pasisekimo.
Foto naujienai: Ar tikrai moterys meluoja geriau?
"Moterys meluoja geriau" serialas apie painius vyrų ir moterų santykius / zmones24.lt
Praėjusios savaitės pabaigoje buvo pristatytas naujas TV serialas "Moterys meluoja geriau". Populiarūs aktoriai, intriguojantis siužetas - filmo kūrėjai tikisi pasisekimo. Kol kas nufilmuotos dvidešimt dvi dalys, tačiau jei serialas žiūrovams patiks - pažadėta sukurti dar kokį šimtą. Ar serialas vertas dėmesio galite įvertinti patys pažiūrėję video siužetą, kuriame įdomesnės pirmųjų serijų scenos. "Moterys meluoja geriau" režisavo Raimundas Banionis, prodiuseris - Rolandas Skaisgirys. Vaidina: Edita Užaitė, Jūratė Budriūnaitė, Inga NorkutėVytautas Šapranauskas, Ramūnas Rudokas, Arūnas Storpirštis, Sigitas Račkys ir, pasak serialo kūrėjų, ateities žvaigždės - Marius Jampolskis, Darius Meškauskas, Giedrius Savickas ir daugelis kitų.
„Neabejoju, kad šį serialą su malonumu žiūrės įvairiausio amžiaus žiūrovai. Jo herojams - nuo 20-ies iki 60-ies metų, o netrukus pradėsime filmuoti scenas ir su vaikais. Situacijos šiame seriale - labai gyvenimiškos, artimos kiekvienam, tačiau čia bus stengiamasi į problemas žiūrėti kiek kitaip, nei įprasta. Bus ne tik ašarų, o ir bandymų į bėdas pažvelgti per humoro ir sveiko sarkazmo prizmę", - sako naujojo serialo prodiuseris Rolandas Skaisgirys.
Po intriguojančiu ir daug žadančiu jo pavadinimu - pasakojimas apie labai gražią ir naivią merginą Jolantą iš provincijos, kuri atvažiuoja užkariauti sostinės. Vilniuje ji karštai pamilsta vieną vyruką ir nė neketina paisyti patyrusių draugių, norinčių įkrėsti jai proto, pamokymų. Netrukus gražuolė Jolanta pradeda itin brangiai mokėti už savo naivumą...
Ne mažiau intriguojantis pagrindinės serialo herojės draugių gyvenimas: jos sėkmingai dirba pramoginių renginių organizavimo įmonėje. Tačiau kur kas prasčiau herojėms sekasi tvarkyti savo pačių gyvenimą. Jos nuolat patenka į kuriozines situacijas, jas lydi smagūs nuotykiai ir šiurpūs nutikimai. Merginas vienija troškimas susirasti poną Vienintelį, tačiau moterų kelyje vis pasimaišo nevykėliai, silpnavaliai ar vedę vyrai. Jos trokšta to, ko ir visos moterys, - jaukaus šeimos židinio ir svaiginančios meilės dvelksmo. Na, o kol neišmušė pasirinkimo valanda, herojės tiesiog mėgaujasi gyvenimu.
„Šiame seriale tikru talentu sužibės vieno pagrindinių vaidmenų atlikėja - „Mis Lietuva 2007" Jurgita Jurkutė. Turiu prisipažinti, kad ji mane labai maloniai nustebino per bandomuosius filmavimus. O dabar, tikroje filmavimo aikštelėje ji jaučiasi kaip žuvis vandenyje, tad esu įsitikinęs, kad tai bus jos karjeros kino ir televizijos pasaulyje pradžia", - tikina R. Skaisgirys.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
Reklama
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Reklama
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius
Reklama
Kam ir kada reikalingi saulės akiniai ir dirbtinis akių drėkinimas
Užsisakykite 15min naujienlaiškius