15 dienos proga! Metinė prenumerata vos už 7,99 Eur.
Išbandyti

Marijus Mikutavičius-Marijonas: vengia moterų ir Seimo?

Žinomas dainininkas ir laidų vedėjas sako, jog skiesti jis gali apie bet ką, tačiau nemano, kad tai galima daryti Seime.
Foto naujienai: Marijus Mikutavičius-Marijonas: vengia moterų ir Seimo?
Viganto Ovadnevo nuotrauka / zmones24.lt

Vardas, pavardė: Marijus Mikutavičius.

Gimimo data, vieta: 1971 04 19, Lazdijai.

Šeima, kurioje gimė: tėtis Juozas - Lietuvos liaudies kultūros centro direktoriaus pavaduotojas, mama Vida - namų šeimininkė. 

Šeiminė padėtis: išsiskyręs. 

Karjera: 1994 m. Vilniaus universitete įgijo žurnalistikos bakalauro diplomą; dar mokydamasis įkūrė grupę „Bovy“ ir su ja įrašė albumą „Bovy su Marijonu“ (1997 m.); pradėjęs solinę karjerą, išleido du albumus: „Pasveikinkit vieni kitus“ (2004 m.) ir „Baigėme mokyklą“ (2008); populiariausia Marijono daina - „Trys milijonai“, kuri vadinama neoficialiu krepšinio himnu; televizijos žiūrovams tapo žinomas pradėjęs vesti jaunimo laidą „Tangomanija“; šiuo metu Marijonas veda televizijos žaidimą „Taip arba ne“; 2006 m. su grupe „LT United“ tarptautiniame konkurse „Eurovizija“ ir užėmė 6-ąją vietą.


Žinomas dainininkas ir laidų vedėjas sako, jog skiesti jis gali apie bet ką, tačiau nemano, kad tai galima daryti Seime. Yra dar viena uždrausta tema - asmeninis gyvenimas. Gal todėl, kad meluoti jis nenori, o atvirumo valandėlėms nesiryžta...


Spaudžia mokslai


Laimei, prieš visą šį maratoną atlikėjas kelias dienas šiek tiek atsipūtė Briuselyje. Tiesa, kelionė taip pat susijusi su studijomis. „Mūsų laikais studentai važiuodavo į Palangą, o dabar - į Briuselį, - šypsodamasis paaiškina žinomas atlikėjas. - Viešėjome Europos Parlamente, bendravome su parlamentarais, įvairių komisijų atstovais.Vakarais su kurso draugais gerdavome šlykštų belgišką alų.“

Marijonas studijomis patenkintas: „Kol kas viskas labai įdomu. Kaip man sekasi, galėsiu pasakyti tik tuomet, kai baigsis sesija. Paskaitas lankau pagal galimybes. Tiesa, kai studijavau žurnalistiką, taip sąžiningai nevaikščiojau“

Dainininko teigimu, į juodu su žasu Gidonu Šapiro-Bilu gerokai jaunesni kurso draugai, su kuriais bendrauja ir po paskaitų, pirštais nebado ir autografų neprašo. „Na, mes su Bilu kartais pasijuokiame iš jų: „Du alaus bokalai ir jau karaokę dainuoja.“ Jie turbūt galvoja ką kita: „Senukai, matai, mokytis sugalvojo, viena koja grabe jau“, - šypsosi laidų vedėjas.


Dainavimas - tik pomėgis


Užuot dėl mokslų sumažinęs darbų krūvį, Marijonas neseniai „pasirašė“ tapti dar ir humoro laidos vedėju. „Neaišku, kaip tą mūsų humorą supras visa Lietuva. Jis piktokas ir labiau tinka miesto žmonėms, šiuolaikiniam jaunimui“, - įsitikinęs dainininkas.


Klausiu Marijono, kam jam tiek daug darbų? Juk galėtų tik dainuoti ir mokytis. „Tokiu atveju dainavimas taptų rutina, kaip ir visi darbai. Ir aš nesu toks paklausus kaip Rytis Cicinas, kad muzikavimas užpildytų visas dienas. Pagročiau kelis kartus per mėnesį ir visą likusį laiką bimbinėčiau... Tai ne man“, - sako jis.

Marijonas tikina, kad jam vienodai įdomios visos jo veiklos sritys, tačiau kiekviena laida ir kiekvienas koncertas - skirtingas. Kartais jis pasiseka labiau, kartais - ne. „Būna, kai nejauti jokio malonumo pasirodydamas. Pavyzdžiui, kokiame nors televizijos renginyje pažiopčioji ir nesupranti, darbas tai - ar ne. Paskui rūkai ir galvoji: „Kas čia? Dėl ko įvyko?“, - atvirai kalba vyras.

Garsenybė neslepia, kad iš televizijos jis uždirba daugiau nei iš muzikos, todėl labai sunerimtų, jei kurią vasarą negautų pasiūlymo. „Gal net apsiverkčiau. Ypač jei tektų parduoti namus ar neturėčiau už ką įsipilti benzino“, - šypsosi jis, kai priverčiu įsivaizduoti nemalonią situaciją.


Politika - neįdomu


Geram Arūno Valinsko bičiuliui Marijonui primenu, jog dabar turi nemažai pažinčių Seime. „Man buvo staigmena, kad jie surinko tiek daug balsų. Kad Arūnas svajoja tapti politiku, seniai žinojau. Įvairiose draugų kompanijose mes jau ne kartą paskyrėme vieni kitus ministrais ir prikūrėme krūvas partijų. Tačiau tai ir likdavo tik pokštas, idėja, kurią reikėtų „kada nors“ įgyvendinti. Mane Arūnas, kaip ir visus draugus, kvietė į partiją, tačiau aš situaciją numačiau kitaip nei Ezopas ar Donalda. Gyvenime dažnai elgiuosi kaip plevėsa... Tačiau manau, kad apie kai kuriuos dalykus galima kalbėti tik tuomet, kai tai gerai išmanai. Aš galiu skiesti apie šunų veisles ar interjero dizainą, nes žinau, kad tai niekam nepakenks. Tačiau neskiesi gi nesąmonių sėdėdamas Seime“, - kalba dainininkas. 


Slapti romanai


Ši charizmatiška pramogų pasaulio asmenybė taip traukia daugelį Lietuvos moterų, kad iš karto po skyrybų su žmona žurnaliste Regina Renčeliauskaite jam buvo sugrąžintas kažkurio plunksnos brolio prieš daug metų sugalvotas svajonių jaunikio titulas. Neseniai net ir vulgarioji „keliukė“ Gintarė prisipažino, kad jos vyrų tope Marijonas užima pirmąją vietą!

„Ar tu vis dar vienišas?“ -  įsibėgėjus interviu užduodu visoms jo gerbėjoms rūpimą klausimą, nors ir nesitikiu atsakymo,mat Marijonas niekada nemėgo aušinti burnos kalbėdamas apie asmeninį gyvenimą. „O tu matai ką nors šalia manęs?“ - šmaikštauja atlikėjas.

Dainininką užkniso po skyrybų nuolatos žurnalistų prikaišiojami meilės romanai su garsiomis Lietuvos moterimis, todėl pastaruoju metu jis viešumoje pasirodo vienas ir stengiasi neduoti pagrindo kalboms. Ar dar neišsivystė baimė bendrauti su moterimis? „Ne. Aišku tik, kad vienas aš galiu būti bet kur. Ne vienas - ne“, - sako jis. Tad gerbėjoms lieka tik spėlioti, ar jo širdis dabar užimta, ar - ne... Arba budėti prie jo namų durų sostinės senamiestyje... 


Martynas Starkus (35)


Televizijos laidų vedėjas ir prodiuseris Martynas Starkus Marijoną vadina vienu iš geriausių draugų. Vyrai susipažino prieš keliolika metų, kai buvo pakviesti į LNK televiziją vesti laidą „Tangomanija“. „Turiu ne itin daug draugų ir juos visus labai vertinu. Marijonas tikrai patenka į mano draugų Top5. Su juo eičiau ir į žvalgybą“, - šypsosi Martynas Starkus. Kokios bičiulio savybės jį labiausiai nervina? „Kai kartu dirbdavome, nervindavo jo lengvabūdiškumas. Jis, kaip ir visi talentingi žmonės, galvodavo, kad darbas pasidarys pats ir tam net nereikia jokių pastangų. Taip dažnai ir nutikdavo. Jis niekada nesinervindavo. Dėl to ilgai gyvens“, - sako Martynas. Jis neslepia, kad dažniausia ir pykdavosi dėl darbo reikalų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius