2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

„Moterys meluoja geriau“ filmavimo linksmybės

Šią savaitę TV3 serialo „Moterys meluoja geriau“ kūrybinė grupė zujo aplink kūdikių namus.
Foto naujienai: „Moterys meluoja geriau“ filmavimo linksmybės
Vytautas Šapranauskas / zmones24.lt
Šią savaitę TV3 serialo „Moterys meluoja geriau“ kūrybinė grupė zujo aplink kūdikių namus. Tikrai nė vienas iš jų nelaukė šeimos pagausėjimo, o, pasirodo, filmavo dar vieną neseniai eteryje pasirodžiusio ir daug gerbėjų sulaukusio serialo seriją. Prieš filmavimą vaikų namų administracija apie būrį besitrainiojančių žmonių su kameromis, šviesomis ir mikrofonais buvo įspėta. Tačiau tik prasidėjus filmavimo darbams iš pastato išlėkė moteris, kuri norėjo išsiaiškinti, kas be jos leidimo drumsčia ramybę.
„Mum pasidarė keista, kodėl moteris nieko nežino, nors prieš tai viską suderinome. Tačiau atpažinusi Vytautą Šapranauską ir kitus pažįstamus veidus ji šiek tiek aprimo. O vėliau paaiškėjo, kad kūrybinė serialo „Moterys meluoja geriau“ grupė tiesiog sumaišė pastatų numerius ir vietoje vaikų namų sugužėjo po kūdikių namų langais. Galiausiai dar ir pastabą gavom : „Čia gyvena beveik 100 kūdikių – visų jūsų linksmybių vaisiai…“, – linksmą kuriozą pasakoja serialo prodiuseris Rolandas Skaisgirys.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką