Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2008 05 07, 16:00

Rima Petrauskytė: „Taip, aš kentėjau nuo bulimijos“

„2005 metais, rugsėjo 28-osios naktį savo dienoraštyje parašiau: arba aš įveiksiu tą ligą, arba ji įveiks mane. Prisipažinau sau, kad sergu nervine bulimija, ir ėmiau ieškoti pagalbos“, – prisimena buvusios grupės „Mango“ narė Rima Petrauskytė.
Foto naujienai: Rima Petrauskytė: „Taip, aš kentėjau nuo bulimijos“
Foto naujienai: Rima Petrauskytė: „Taip, aš kentėjau nuo bulimijos“ / zmones24.lt
Temos: 1 Mango
„2005 metais, rugsėjo 28-osios naktį savo dienoraštyje parašiau: arba aš įveiksiu tą ligą, arba ji įveiks mane. Prisipažinau sau, kad sergu nervine bulimija, ir ėmiau ieškoti pagalbos“, – „Lietuvos ryto televizijai“, šį ketvirtadienį, gegužės 8 dieną, 19.10 val. pasakos buvusios grupės „Mango“ narė Rima Petrauskytė.
Apie sunkią, nemalonią ir Lietuvoje, deja, dar gėdinga laikomą ligą dainininkė viešai prabilo tik dabar. Tada, kai „Mango“ maudėsi populiarumo spinduliuose, niekas nė neįtarė, į kokius spąstus yra papuolusi viena iš trijų grupės merginų.
„Neslėpsiu, buvo gėda. Apie savo bėdas viešai nekalbėjau dar ir todėl, kad mano išpažintis nebūtų suprasta kaip grupės reklama“, – atvirai kalba Rima, iš savo žodyno visam laikui išbraukusi žodį „dieta“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką