15min be reklamos
2008 04 22, 13:21

Serialo aktorių meilės istorijos primena filmo scenarijų

Žiūrovų pamėgtas serialas „Moterys meluoja geriau“ per kelis mėnesius I. Norkutę ir J. Budriūnaitę išgarsino labiau nei teatro scena per 12 metų.
Foto naujienai: Serialo aktorių meilės istorijos primena filmo scenarijų
Foto naujienai: Serialo aktorių meilės istorijos primena filmo scenarijų / zmones24.lt
Televizijos naujokės – Šiaulių dramos teatro aktorėmis Inga Norkute ir Jūrate Budriūnaite jau spėjo įsitikinti televizijos galia. Žiūrovų pamėgtas serialas „Moterys meluoja geriau“ per kelis mėnesius I. Norkutę ir J. Budriūnaitę išgarsino labiau nei teatro scena per 12 metų. Tačiau dėl to dviem žaviom moterims nei skaudu, nei apmaudu.
„Gal truputį keista. Mane jau Meda daug kas vadina, nors į tarp vyro ir meilužio besiblaškančią moteriškę aš visiškai nepanaši“, – „Lietuvos ryto televizijai“ sako Inga.
Tačiau aktorė prisipažino, kad meilė jos gyvenime labai svarbi.
„Be jos aš dūstu, kankinuosi ir negaliu kurti. Nesu iš tų moterų, kurios gali gyventi vienos, tačiau tarp dviejų vyrų niekada nesiblaškiau“, – atvirai kalba aktorė, jau antrus metus gyvenanti su 10 metų jaunesniu Šiaulių dramos teatro aktoriumi Aurimu Žviniu.
Jūratė Budriūnaitė, seriale vaidinanti valdingąją Margo, savo mylimojo Vadimo laukė net trejus metus. Jis buvo visam laikui palikęs Lietuvą ir išvykęs į Izraelį, tačiau neištvėręs išsiskyrimo su mylima moterimi, sugrįžo atgal.
„Argi nepanašu į serialą?“ – juokiasi Jūratė.
Beveik 40 vaidmenų teatre suvaidinusi aktorė serialo filmavimo pradžią prisimena su siaubu.
„Drebėjo rankos, pylė karštis... Dabar jau suvokiu, ką darau“, – sako Jūratė.
Inga Norkutė į jai naują sritį nėrė be jokio širdies virpesio. Tačiau didžiulė baimė profesionalią aktorę sukaustė tada, kai prieš kameras reikėjo aistringai bučiuotis su Sigitu Račkiu.
„Stovėjau kaip mietą prarijusi ir nieko negalėjau padaryti...Viską darė Račkys!“– savo neryžtingumu stebisi Inga.

Apie tai, kas lieka už serialo „Moterys meluoja geriau“ kadro, „Lietuvos ryto televizijoje“ – ketvirtadienį 19.10 val. tik per TV3.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Iliuzionistas Rokas Bernatonis priima iššūkį: degalų taupymo magija
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką