Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

Netikėtas Ericos Jennings žingsnis – traukiasi iš „Eurovizijos“: nebenori komisijos žaidimų

Šiemet „Eurovizijos“ atrankoje žadėjusi dalyvauti Erica Jennings kone paskutinę minutę apsigalvojo. Pirmadienio rytą dainininkė pranešė, kad visgi kovoti dėl teisės atstovauti Lietuvai konkurse nežada.
Erica Jennings
Erica Jennings / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

15min dar lapkritį rašė, kad šiemet Erica Jennings – kaip niekada ryžtingai nusiteikusi. Atlikėja žadėjo užkariauti atrankų laidas ne su viena, o su dviem dainomis – norėjo leisti pačiai publikai rinktis iš skirtingų žanrų.

TAIP PAT SKAITYKITE: Erica Jennings į „Eurovizijos“ atrankas žengia su dviem dainomis: „Tegul publika renkasi“

Visgi vėliau atlikėja paskelbė, kad koncentruosis ties vienu kūriniu ir į atrankas žengs su dukrai Gaia parašyta daina „The truth“.

VIDEO: Erica Jennings - The Truth

Pirmadienį jos nuomonė dar kartą pasikeitė. Šeštadienį išvydusi pirmąją atrankų laidą, paskaičiusi komentarus po jos, ji nusprendė apskritai čia nebedalyvauti.

Savo komentarą atlikėja parašė feisbuke:

„Ilgai apie tai galvojau. Taip, turiu puikią dainą – mano nuoširdžia, bet patyrusia nuomone. „The Truth“ man labai daug reiškia. Parašiau ją, kai laukiausi savo dukters, kuriai ką tik suėjo 7 mėnesiai. Tai ryški daina ir ji puikiai tinka Eurovizijai. Jeigu taip nesijausčiau, tikrai nebūčiau norėjusi dalyvauti šiame konkurse.

Bet aš nusprendžiau iš jo pasitraukti. Atvirai – tiesiog nebenoriu iš naujo veltis į tą žaidimą.

Aš esu patyrusi dainininkė. Jau dalyvavau „Eurovizijoje“, su savo daina, ir kiek pamenu, mums labai neblogai sekėsi. Ir vien nuo tos minties, kad man ir vėl, tarsi mokinukei reikėtų stovėti toje scenoje, klausytis komisijos komentarų, kyla nemalonūs jausmai. Sakau su visa pagarba, tačiau dauguma jų kur kas mažiau nei aš turi patirties „Eurovizijoje“, dainavime ar dainų kūrime.

Aš neprieštarauju komisijai iš esmės, pati esu buvusi jos nare. Tačiau nuoširdžiai manau, kad tas formatas turi gerbti kiekvieną jame dalyvaujantį.

Po šou naršiau „Facebook“, mačiau visų tų „ekspertų“ komplimentus patiems sau už tai, kad atsikratė šiukšlių, atvirai sakė, ką galvojo, plekšnojo vienas kitam per nugara ir glostė savo ego. Kai dauguma jų niekada: a) nėra parašę dainos; b) nėra parašę hito; c) nėra net arti buvę pasirodymo „Eurovizijoje“. Negaliu atsistebėti jų tulžimi.

Asmeninio albumo nuotr./Erica Jennings
Asmeninio albumo nuotr./Erica Jennings

Kai aš vykau į „Euroviziją“, komisija irgi dalyvavo, tačiau verdiktas buvo priimtas be kamerų. Tu pristatei savo dainą ir viskas. Suprantu – tai televizija, reitingai, man visa tai priimtina.

Tačiau šis konkretus formatas nėra man. Siūlyčiau pagalvoti apie tai, kaip jį galima pagerinti.

Tikiuosi, kad komisijos nariai įvertins savo poziciją ir elgsis kaip priklauso. Parodys konstruktyvią kritiką, empatiją ir supratingumą. Svarbu ne tik ką tu sakai, bet kaip tu tai sakai. Jei kas norite pabandyti dalyvauti su „The Truth“ – prašom. Visiems dalyvaujantiems linkiu didžiausios sėkmės!“, – rašė Erica Jennings.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Būsto draudimas Lietuvoje: pokytis iš „nerūpi“ į „būtina“
Reklama
Kartu su VDU studentais, studijas pradeda ir gausus būrys Lietuvos moksleivių
Reklama
„Inbank“ tapo „pigu.lt“ finansavimo partneriu
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Užsisakykite 15min naujienlaiškius