Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2012 01 05, 00:01

3 didžiausios klaidos, kurias miegamajame daro moterys

Kam bent retkarčiais neprireikia paįvairinti savo seksualinio gyvenimo, kurį po kelerių santuokos ar draugystės metų, be jokios abejonės, apima rutina?
Pora lovoje
Pora lovoje / 123RF nuotr.

Daugelis moterų mano, kad iniciatyvos visada derėtų imtis vyrams. Tačiau ar išties manote, kad tai gera išeitis? Ar kada nors susimąstėte, koks yra jūsų vaidmuo sekso metu ir ką reikia daryti, kad įkaitintumėte savo mylimąjį?

Tinklalapio galtime.com žurnalistai dėl to pasidomėjo sekso ekspertės Jane Greer, kuri nurodė, kad moterys miegamajame padaro tris pagrindines klaidas:

Pirmoji klaida – patogūs drabužiai

Žinoma, kiekviena moteris nori miegoti patogiai, todėl dažnai jos renkasi laisvas pižamas ar naktinius. Tačiau tokie drabužiai jūsų mylimojo tikrai neįkaitins. Todėl jeigu norite sudominti savo partnerį, eidamos miegoti verčiau rinkitės seksualesnius drabužius, pavyzdžiui, aptemptus ar permatomus naktinukus arba tiesiog gražiais nėriniais puoštą apatinį trikotažą. Juk ir su jais galite jaustis patogiai, tereikia išsirinkti sau tinkamą modelį, kuriuo pasipuošusi suviliosite net ir labai pavargusį vyrą.

Antroji klaida – baimė imtis iniciatyvos

Jeigu esate iš tų, kurios niekuomet nesiima iniciatyvos, būtų pats laikas pasikeisti. Tikrai neverta nuolatos laukti, kol jūsų partneris užsinorės su jumis mylėtis, pirmąjį žingsnį galite žengti ir pati, jau pats laikas sulaužyti savo konservatyvumo rėmus.

Apsirenkite seksualius apatinius, pradėkite jį bučiuoti, vilioti ir nusiveskite į lovą, patikėkite, jūsų pastangos tikrai bus įvertintos. Juk vyrai dievina drąsias ir savimi pasitikinčias moteris.

Trečioji klaida – kritika

Kritikos reikėtų vengti bet kokia kaina. Niekas taip neatstums jūsų partnerio, kaip jūsų nuolatiniai priekaištai dėl to, ką jis blogai daro lovoje. Žinoma, su savo partneriu reikėtų pasikalbėti, tačiau visiškai nepatartina to daryti sekso metu. Verčiau jį pagirkite, pasakykite, kas jums patinka ir mėgaukitės nuostabiu seksu.

Taigi, nebijokite kalbėtis su savo partneriu, vilkėkite seksualius apatinius ir, visų svarbiausia, bent retkarčiais pasistenkite pati imtis iniciatyvos, parodykite savo partneriui, kaip stipriai jį mylite.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką