2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

A.Pilypaitė – apie įtemptą kasdienybę ir šventinį laikotarpį: atskleidė, kas yra sunkiausia

Neretai užsisukame savųjų iškeltų tikslų ir darbų sūkuryje, kol galiausiai vieną dieną susivokiame, jog nebeturime nei kūrybinių, nei fizinių jėgų tinkamai gyventi. Kaip susigrąžinti energiją ir gyvenimo džiaugsmą persitempus?
Asta Pilypaitė
Asta Pilypaitė / Laidos „Sveikas rytojus“ ir asmeninio archyvo nuotr.

Atlikėja, pedagogė Asta Pilypaitė jau ne vienerius metus sukasi ne tik pramogų versle, bet dirba intensyvų darbą ir už jo ribų: koncertuoja, dirba su vaikais vadovaudama vokalinei studijai. Pastaroji veikla ne tik labai džiugina, bet reikalauja ir daug kūrybinių jėgų bei pastangų.

Laidoje „Sveikas rytojus“ atlikėja pasakojo, kad prie didelio darbo tempo prisideda ir šventinis laikotarpis.

„Mano gyvenime yra daug nuoseklaus, bet neramaus darbo. O kur dar šventinis stresas – turiu daug kalėdinių koncertų, kurie atima daug jėgų. Reikia labai planuoti savo laiką“, – apie įtemptą gyvenimo ritmą atviravo A.Pilypaitė.

Asmeninio albumo nuotr. /Asta Pilypaitė
Asmeninio albumo nuotr. /Asta Pilypaitė

Anot dainininkės, didelis darbo krūvis ir atsakomybė priveda ir prie vidinio išsekimo.

„Labai mėgstu šypsotis ir norėčiau, kad man nebūtų trukdžių to daryti, tačiau sutrukdyti šypsotis gali persidirbimas. Būna, kad viduje susikaupia labai daug emocijų. Kartais nebesinori nieko daryti. Dažniausiai dėl to nukenčia šeima. Vidinę įtampą jaučiu beveik nuolatos. Jeigu savaitgalį nepailsiu, tuomet ta įtampa išlieka ir vėliau. Ji vis po truputį auga“, – pasakojo žinoma moteris.

Asta atskleidė, kad jaučiama įtampa pasireiškia įvairiais nemaloniais fiziniais požymiais.

„Vienas iš požymių, kuris signalizuoja apie vidinę įtampą – nemiga ir širdies permušimai. Nemiga yra sunkiausias dalykas, nes kai neišsimiegi, viskas rutuliojasi toliau: viena nemigo naktis – viena įtempta diena, dar viena nemigo naktis – dvigubai įtempta diena. Tuomet jau būna laikas sustoti“, – asmeniniais potyriais dalinosi laidos pašnekovė.

Asta atskleidė, kaip ji kovoja su stresu ir kasdieniniais iššūkiais.

„Man labai padeda tyla ir pabuvimas su savimi. Jaučiama įtampa, galvą užplūstančios įkyrios mintys paveikia mūsų grožį ir sveikatą. Vakarais lankau lotynų šokių pamokas. Fizinis krūvis padeda atsikratyti neigiamų minčių“, – apie atsipalaidavimo būdus pasakojo žinoma moteris.

„Sveikas rytojus“ – sekmadieniais, 12 val. per TV8 televiziją!

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką