15min be reklamos
Publikuota 2022 07 21, 12:33

A.Valentaitės viešnagė Barbadose: nuo šiol su Glenu saloje lankysis dar dažniau

Modelis ir stilistė Asta Valentaitė (41) su sužadėtiniu Glenu Manchesteriu (56) šią vasarą džiaugiasi vienas kito draugija Barbadoso saloje. Socialiniuose tinkluose Asta su gerbėjais dalijasi įspūdingais kadrais iš atostogų, tačiau šįkart ji nustebino išties nepriekaištingomis fotosesijos nuotraukomis.
Asta Valentaitė ir Glenas Manchesteris
Asta Valentaitė ir Glenas Manchesteris / Monikos Szewczyk ir socialinių tinklų nuotr.

Jau ne vienerius metus iš eilės atostogoms Barbadoso kryptį pasirenkanti Asta Valentaitė portalui Žmonės.lt atskleidė, kad šioje saloje nuo šiol lankysis dar dažniau.

„Jau ne vienerius metus lankomės Barbadose, o dabar būsime dar dažniau, nes įsigijome čia namus“, – portalu Žmonės.lt sakė ji.

Barbadose viešėjusi A.Valentaitė tradiciškai įsiamžino fotosesijoje. Šįkart modelis pozavo ant jūros kranto, pasipuošusi leopardo rašto maudymosi kostiumėliu.

Instagrame pasidalijusi įspūdingais kadrais, Asta pademonstravo ir savo išpuoselėtą figūrą. Nenuostabu, kad po nuotraukomis modelis sulaukė daugybės komplimentų.

Praėjusiais metais panašioje fotosesijoje Barbadose A.Valentaitė įsiamžino lapkričio mėnesį. Ji pasakojo, kad fotosesija tuo metu įvyko spontaniškai – saloje gyvenanti pažįstama fotografė pasiūlė surengti improvizuotą fotosesiją. Astai sutikus su pasiūlymu, rezultatas pranoko lūkesčius.

Kaip ir praėjusiais metais, šiemet saulėtame krašte daryta fotosesija spinduliuoja šiluma, subtiliu seksualumu ir moteriškumu.

Nuotraukose matyti, kad A.Valentaitės ranką puošia sužadėtuvių žiedas, kurį jai praėjusių metų birželį Maljorkoje užmovė mylimasis Glenas Manchesteris.

Vestuvėms besiruošiantys Asta Valentaitė ir verslininkas Glenas Manchesteris saloje išties neleidžia laiko veltui. Be įspūdingos fotosesijos, pora Barbadose minėjo ir šventę – birželio 16 dieną britų milijonieriui suėjo 57-eri.

Šia proga A.Valentaitė mylimąjį pasveikino ir instagrame. Pasidalijusi romantiškomis nuotraukomis iš Barbadoso, ji savo sužadėtiniui skyrė žodžius.

„Laimingo gimtadienio mano vienam vienintelei. Tam, kuris yra pats mieliausias, linksmiausias ir gražiausias vidumi bei išore žmogus, kokį tik gali sutikti. Myliu jį visa širdimi!“ – rašė A.Valentaitė.

Barbadosas – mažąja Anglija vadinama Karibų jūros sala. Čia mielai laikomasi britų papročių, stūkso anglų architektūros stiliaus namai. Toks reginys kontrastuoja su Anglijai priešingu, saule lepinančiu klimatu ir Karibams būdingu kraštovaizdžiu.

Praėjusių metų A.Valentaitės fotosesija Barbadose:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką