Aktorius D.Petkevičius – apie firminį savo patiekalą ir žmoną puikią kulinarę: „Būna labai skanu“

Žinomas aktorius, renginių vedėjas ir režisierius Darius Petkevičius Lietuvoje žinomas jau daugybę metų. Būdamas aktoriumi, jis per gyvenimą keliauja kurdamas nuostabias istorijas ir dar įdomesnius vaidmenis. Tačiau koks Darius yra tuomet, kai išsijungia kameros?
Darius Petkevičius su žmona Aiste ir dukra Mėta
Darius Petkevičius su žmona Aiste ir dukra Mėta / S.Čirbos ir „Alma Littera“ nuotr.

Laidoje „Virtuvės istorijos“ apsilankęs Darius neslėpė, kad galimybė pasisukioti namų virtuvėje jam prilygsta tikram malonumui. Tačiau valdžia šiame namų kambaryje jis dažniausiai dalijasi ir su antrąja puse. Šeimos namuose karaliauja paprasti, skanūs, o neretai ir tradiciniai patiekalai, rašoma TV3 televizijos pranešime spaudai.

S.Čirbos nuotr./Darius Petkevičius
S.Čirbos nuotr./Darius Petkevičius

„Man tikrai patinka gaminti, tačiau esu linkęs virtuve dalintis su žmona. Geriausiai gaminti moku varškėtukus. Tai – mano erdvė. Taip pat mėgstu ir grilį, tad namuose rūpinuosi ir mėsos patiekalais. Bijau prisišnekėti – laidą pamačiusi žmona iš manęs juoksis, ir tuomet galėsiu namuose būti alkanas“ , – juokavo pašnekovas.

Dariaus žmona – puiki kulinarė. O kelis jos gaminamus patiekalus žinomas vyras galėtų drąsiai pavadinti vienais iš mėgstamiausių.

„Žmonos firminės keptos krevetės su salotomis yra kažkas neapsakomo. Kai ypatingomis progomis jos išsiprašau, kad palepintų tokiais egzotiškesniais patiekalais, tai būna labai skanu“, – pasakojo D.Petkevičius.

Jau kurį laiką žinomo aktoriaus karjeroje jaučiami ir malonūs pokyčiai – žiūrovai jį visai netrukus pamatys projekte „Maisto kelias“! Žinomo vyro laukia daugybė kelionių, ir dar daugiau naujų skonių.

„Atsitiktinai išsikalbėjome apie laidą ir gimė pasiūlymas, o vėliau – ir sprendimas tapti vedėju. Tačiau mano veikla neapsiriboja tik buvimu kadre. Esu aktyvus renginių dalyvis – ne tik vedėjas, bet ir siužetų bei koncepcijų kūrėjas. O taip pat esu Vilniaus Universiteto bakalauro laipsnio filologas. Žodžių žaidimas ir siužetų paieškos man yra labai įdomus dalykas“ , – apie savo veiklas kalbėjo laidos „Virtuvės istorijos“ svečias.

S.Čirbos nuotr./Ilona Juciūtė, Darius Petkevičius
S.Čirbos nuotr./Ilona Juciūtė, Darius Petkevičius

Pasakodamas apie artėjantį projektą, Darius prabilo ir apie tai, kas netrukus lauks žiūrovų. Pasirodo, kad laida, kurios vedėju taps, bus palydima tokių pat dviejų savo sričių profesionalų, skirtingų kartų atstovų. O norėdamas dar labiau suintriguoti, jis atskleidė ir šios laidos šūkį: „Vienas už visus, visi už maistą!“

„Virtuvės istorijos“ – šeštadieniais, 9.30 val. tik per TV3.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką