Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 06 29, 14:42

Antrąkart susituokė E.Ruškytė ir F-1 lenktynininkas N.Hulkenbergas: šįkart – Maljorkoje

Gerai žinomas F-1 pilotas Nico Huelkenbergas ir drabužių prekės ženklo „The Crochet Girl“ įkūrėja Eglė Ruškytė-Huelkenberg antrąkart susituokė Maljorkoje. Prieš metus jie savo meilę prisiekė Monake, bet jau tada jų planuose buvo griausmingiau pratęsti šventę šiais metais.
Eglė Ruškytė ir Nico Huelkenbergas
Eglė Ruškytė ir Nico Huelkenbergas / Socialinių tinklų nuotr.

Šventė Maljorkoje vyko šimto žmonių apsuptyje. Svečiai atvyko iš įvairiausių pasaulio kampelių.

Vestuvių akimirkomis jaunieji dalijosi ir savo socialiniuose tinkluose:

Nors jie pirmąją vestuvių šventę iškėlė pernai, birželio 18 dieną Monake, tada ji buvo simbolinė dėl tuo metu galiojusių koronaviruso reikalavimų. Tada Eglė dalijosi savo planais dėl šių metų šventės.

„Tikimės, kad po metų galės susirinkti visos šeimos ir visi draugai. Šiais metais, praėjusį balandį, turėjome priimti sprendimą, ar rizikuoti ir švęsti didelę šventę, ar ją perkelti į kitus metus. Taip nusprendėme šventę perkelti. Tiek Nico, tiek aš vasaros metu esame labai užimti dėl darbų, tad ir medaus kopinėjimas būtų labai sudėtingas“, – prieš metus pripažino Eglė

Vis dėlto tuo metu 15min skaitytojams moteris sutiko praverti duris į įvykusios romantiškos ceremonijos užkulisius.

Kaip portalui pasakojo E.Ruškytė, pirmosiose vestuvėse dalyvavo tik artimiausi žmonės: abiejų tėvai, dvi geriausios Eglės draugės iš Lietuvos ir poros draugai, kurie gyvena Monake.

„Civilinę santuoką, pagal visus įstatymus, galėjome įteisinti Monake, Lietuvoje arba Vokietijoje. Kadangi abu esame Monako rezidentai, o ir mūsų namai čia, nekilo abejonių, kad tuoksimės Monake“, – sakė moteris.

Ji tada pasirinko vyro pavardę ir tapo Egle Hulkenberg.

„Esame komanda“

Nors vestuvės ir buvo mažos, Eglė nesėdėjo rankų sudėjusi – kaip pati pripažįsta, ruoštis tikrai teko visai nemažai.

„Viskuo rūpinausi pati, tad prieš vestuves tikrai jautėsi nuovargis, norėjosi poilsio, bet praėjus mūsų dienai pasidarė taip gaila, kad viskas praėjo labai greitai... Norėtųsi atsukti laiką atgal ir pasimėgauti ta nuostabia diena dar kartą – šeima, draugai, tas jauduliukas, emocijos...“ – tada prisiminė dizainerė.

Tiesa, kelias link tokios meilės, matyt, kaip ir daugeliui, nebuvo vien rožėmis klotas – moteris sakė, kad jame pasitaikė ir akmenėlių.

„Per šešerius bendrus metus teko ir susipykti, ir išsiskirti, bet kai žmogus yra tavo sielos antra dalis, niekas negali sukliudyti būti kartu. Tai žinome abu, – šypsojosi Eglė. – Esame komanda, o ne du atskiri žmones. Vienas kito palaikymas, supratimas, jausmai yra mūsų kasdienybė.“

Beje, gali būti, kad jau visai netrukus tie jausmai gali tapti dar kažkuo daugiau. Paklausta apie vaikus, Eglė išliko paslaptinga: „Greitu laiku galite tikėtis džiugių naujienų.“

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką