2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

„Šok su manimi“ finale nugalėjo Šorena ir D.Meškauskas (nuotraukos)

Šeštadienį, antrąją Kalėdų dieną, televizijos žiūrovus prie ekranų prikaustė pamėgto TV3 projekto „Šok su manimi“ finalas. Paskutiniai makiažo štrichai, nerimas, paskutinės žingsnelių repeticijos – taip atrodė šou užkulisiai prieš prasidedant tiesioginei transliacijai.
Šorenos ir Deivido triumfas
Šorenos ir Deivido triumfas / Kęstučio Vanago/BFL nuotr.

Finale dėl geriausios poros vardo susirungs trys poros: Liudas Mikalauskas ir Gintarė Slausgalvienė, Gytis Ivanauskas ir Justė Žemaitytė bei Šorena Džaniašvili ir Deividas Meškauskas.

Pirmąją vietą laimėjusi pora gaus 10 000 eurų vertės prizą ir paauksuotas „Šok su manimi“ statulėles, antroji dalyvių pora bus apdovanota 10 000 litų vertės „Novaturo“ kelionių čekiu, trečioji mėgausis kelione už 5000 litų. Laidą pradėjo Vytauto Šapranausko, Jurgitos Jurkutės bei vaikų choro daina.

Papildyta 19.20 val.: Nenusileisdami tradicijoms, laidą vedėjai ir komisijos nariai pradėjo pašmaikštavimais. Jurijus Smoriginas ir Vytautas Šapranauskas apsitarė, kad kartu važiuos užsiimti grožio procedūromis, o tuomet Vytenis Pauliukaitis su J.Smoriginu apsikeitė kalėdinėmis dovanėlėmis. „Dovanoju akinius, kad geriau matytumėte aikštelę“, – aidint publikos juokui sakė V.Pauliukaitis.

Projekto finale komisija, kurią papildė aktorė Dalia Michelevičiūtė, komentuos dalyvių pasirodymus, tačiau sprendžiamojo balso neturės – nugalėtojus lems tik žiūrovų balsavimą.

Priešpaskutinėje laidoje iškritęs Marius Kiltinavičius į šou atvykti negalėjo dėl ligos. Tačiau laidoje ant parketo pasirodys beveik visi ankstesni dalyviai, išskyrus Ingos Krukauskienės, Aistės Paškevičiūtės ir Justino Jankevičiaus poras. Finale šokantis Liudas Mikalauskas į „Šok su manimi" atskubės tiesiai iš Kauno, kur dalyvauja miuziklo premjeroje.

Finale trys finalininkų poros šoks po tris šokius. Pirmąjį poros galėjo rinktis be jokių apribojimų.

Papildyta 19.50 val.: Kalėdinį sveikinimą žiūrovams tarė Ričardas Doveika, sakydamas, kad šokantis žmogus visada geras ir rūpestingas. Pirmieji ant parketo išėjo Vidas Blekaitis ir Živilė Vasiliauskaitė ir padovanojo publikai savo šypsenas. Netrukus juos pakeitę Nijolė Pareigytė ir Tomas Slausgalvis sušoko aistringą kompoziciją pagal Lady GaGos kūrinį „Just Dance“. D.Michelevičiūtė šokį įvertino „supertruper“. J.Smoriginui „Pareigytė labai patiko“.

Pirmieji finalininkai, išėję ant parketo – Šorena ir Deividas Meškauskas. Pora atliko aistringą šokį pagal „Karmen“ muziką. Įpynę į kompoziciją posodoblio ir rumbos elementus, šokėjai nustebino komisiją naujoviška ir įvairia „Karmen“ interpretacija. Visi žiuri nariai negailėjo komplimentų, o J.Smoriginas tikino prisikviesiąs porą šokti pas save, tačiau Šorena neskubėjo sutikti su choreografo pasiūlymu.

Papildyta 20.23 val.: Šokį žiūrovams padovanojo profesionalai, kurių partneriai šiandien negalėjo pasirodyti, – šoko Vytautas Mackonis, Eglė Straleckaitė ir Rasa Židonytė. Raudonomis suknelėmis apsivilkusios merginos linksmai sukosi šokdinamos Vytauto pagal „Don‘t Have to be Rich“ melodiją. Po jų šokio J.Smoriginas ir V.Šapranauskas apsikeitė jiems būdingomis kandžiomis replikomis ir ant parketo buvo pakviesta Jolantos Uspaskich ir Gintaro Svistūnavičiaus pora. Vedėjai nepraleido progos pasiteirauti, kaip laikosi J.Uspaskich verslas.

Ant parketo išėjo dar vieni finalininkai – Gytis Ivanauskas ir Justina Žemaitytė. Baltai apsirengusi Justina atrodė tarsi priešybė juodam Gyčiui. Komisija labai teigiamai įvertino aistringą jų pasirodymą – šokėjus gyrė Jūratė Norvaišienė, kuriai tik truputį liūdna buvo, kad nugalėjo blogasis angelas. Jai pritarė D.Michelevičiūtė, apgailestaudama, kad nugalėjo blogis. „Tačiau galbūt tai paskatinimas mums trokšti gerumo“, – svarstė ji.

J.Smoriginas negailėjo pagyrų. „Gyti, šalia tavęs tiek daug pilkų žmonių ir atradai ją, niekada jos nepaleisk“, – kalbėjo choreografas, pabrėždamas J.Žemaitytės grožį, tyrumą ir poros darną.

Papildyta 20.59 val.: Juos ant parketo pakeitė Alvydo Duonėlos ir Viktorijos Bajor pora, o po jų šokio žiūrovams savo dainą padovanojo Eglė Jurgaitytė. Tuomet ant parketo išėjo trečioji finalininkų pora – Liudas Mikalauskas ir Gintarė Slausgalvienė.

Gintarė pasirodė tarsi Snieguolė, o ją ant parketo atlydėjo 7 nykštukai. Tačiau atsikandusi nuodingo obuolio ji užmigo, tačiau ją prikėlė pasirodęs L.Mikalauskas ir pora įsisuko pasakiškai elegantiškame šokyje. „Tu labai talentingas teatro žmogus, norėčiau su tavimi susitikti scenoje“, – demonstruodamas palankumą L.Mikalauskui gražių žodžių negailėjo J.Smoriginas.

J.Norvaišienė taip pat sakė buvusi sužavėta. „Stebiuosi, kaip išaugote per tuos keletą mėnesių, juk Liudas buvo nešokęs, pradėjo nuo nulio. Tai vieninteliai tikri finalininkai, nes Liudas anksčiau nebuvo šokęs“, – sakė ji. „Tai puiki kalėdinė pasaka, mini spektaklis“, – susižavėjusi pridūrė D.Michelevičiūtė.

Papildyta 21.35 val.: Baltai pasipuošę šokį sušoko Jurgis Jurevičius ir Viktorija Kunauskaitė. Po jų ant parketo su savo antruoju šokiu pasirodė finalininkai Deividas Meškauskas ir Šorena. Jų japoniško stiliaus meilės istorija pavergė komisiją. „Už meilę!“ – iškilmingai pareiškė D.Michelevičiūtė. J.Norvaišienė gyrė poros profesionalumą, o V.Pauliukaitis priminė, kad šis aistringas pasirodymas – kol kas sudėtingiausias šį vakarą. J.Smoriginas vėl žarstė komplimentus porai, o ypač Šorenai, kurią pavadino nuostabia ir labai gražia. „Šorena, pabučiuok nuo manęs Deividą“, – paprašė jis.

Po jų pasirodė kiti finalininkai – Gytis Ivanauskas ir Justina Žemaitytė. Apsivilkę ryškiai raudonais drabužiais, jie sušoko ne ką mažiau aistringą posodoblį. Tačiau komisijos vertinimai buvo neigiami. „Per daug draskėtės“, – kategoriškas buvo J.Smoriginas. Neritimiški poros judesiai kliuvo ir J.Norvaišienei bei D.Michelevičiūtei. V.Pauliukaitis, nors ir paragino visus būti geros nuotaikos, pasakė, kad jam šokis nepatiko. Jis prajuokino publiką, J.Smoriginą pavadindamas „Jurka, kuris švilpia iš tribūnų“.

Ant parketo vėl žengė vėl L.Mikalauskas ir G.Slausgalvienė. Jie atliko šokį iš „Traviatos“. J.Smoriginas, visuomet porai simpatizuojantis, tikino, kad šis šokis nebuvo toks stiprus, tačiau jam prieštaravo kiti komisijos nariai. V.Pauliukaitis tikino, kad tai geriausias šokis finale, ir gyrė porą už brandą. D.Michelevičiūtė pabrėžė vidinę eleganciją.

Tuo tarpu grimo kambaryje pasigirdo kalbų, neva balsavimas telefonu vyksta ne visai sklandžiai – ne visoms poroms įskaičiuojami telefonų skambučiai. Tiesa, tai gali būti ir dalyvių prielaidos.

Papildyta 22.10 val.: Organizatorių teigimu, gedimo dėl skambučių priėmimo nėra – tiesiog iš vieno numerio balsuoti už mėgstamą porą galima iki 200 kartų. Tragišką ir dramatišką šokį žiūrovams padovanojo Ingos Valinskienės ir Andriaus Butkaus pora,  o ant parketo su savo paskutiniu šokiu pasirodė D.Meškauskas ir Šorena.

„Ši pora išsiskiria skoningumu, bet man trūko dramaturgijos, kulminacijos“, –  pareiškė J.Smoriginas. V.Šapranauskui pasakius, kad jis skandina porą tik dėl to, jog šokį statė jo priešė Anželika Cholina, J.Smoriginas atsikirto, jog jie nėra priešai, ir piktai rėžė V.Šapranauskui: „Tylėk, kaimieti.“ D.Michelevičiūtei šokis patiko, o J.Norvaišienė net pasakė, kad tai vienas poros šedevrų.

Paskutiniam savo vakaro pasirodymui G.Ivanauskas ir J.Žemaitytė pasirinko futuristinį šokį. Tačiau modernas, akivaizdu, komisijos neužkabino. Komisijos nariai švelniai priekaištavo už šokėjų pasirinktą vakaro programą, o J.Smoriginas kaip visuomet negailėjo kritikos. „Juk visi žino, kad reikia akcentuoti pradžią ir pabaigą, o jūs padarėte atvirkščiai“, – tikino jis. Tačiau daugiausia publikos ovacijų sulaukė jo pareiškimas, kad Dalia Michelevičiūtė – Lietuvos sekso simbolis. Pati aktorė nuoširdžiai nustebo po tokio „išpuolio“.

Papildyta 22.30 val.: Balsavo daugiau kaip 220 tūkst. žiūrovų. Paskutinį savo pasirodymą L. Mikalauskas ir G.Slausgalvienė pradėjo Liudo gyvai atliekama arija. „Kaip toks džiūsna gali taip dainuoti? Man atrodo, dainavai geriau nei Vytautas Juozapaitis. Super“, – tikino J.Smoriginas ir dar keletą kartų pakartojo, kad D.Michelevičiūtė – sekso simbolis.

„Liudas yra toks grynuolis ir Gintarės didelis indėlis, tokį šokėją paruošė. Nuostabus posodoblis, nuostabus šokis, balsas, talentas“, – susižavėjimo neslėpė J.Norvaišienė.

„Aš sužavėta Liudo skale – nuo pasakų princo iki šėtoniško Mefistofelio“, – šypsojosi laidoje vidurinės kartos sekso simboliu praminta D.Michelevičiūtė.

Artėjant lemtingai akimirkai šokį parodė Arturas ir Viktorija Bajor akomponuojant akordeonistams. Paskutinieji scenoje pasirodė linksmieji mažieji šokėjai, o užkulisiuose jau skambėjo džiaugsmingi finalininkų atodūsiai – „pagaliau viskas“.

Papildyta 22.50 val.: Iš viso balsavo 249 tūkst. žiūrovų. Trečioji vieta atiteko G.Ivanausko porai. Antrieji liko L.Mikalauskas ir G.Slausgalvienė. Pirmoji vieta atiteko Šorenai ir D.Meškauskui. Sujaudinta Šorena negalėjo liautis šypsojusis, tačiau iš akių pabiro ašaros.

Čia skaitykite, ką po pergalės pasakė Šorena ir D.Meškauskas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką