15min be reklamos
Publikuota 2015 09 11, 17:28

Asta Valentaitė: „Spindinti oda niekada neišeis iš mados“

Jau keletą sezonų stebime kaip pasaulį užkariauja natūralumas. Garsiausių mados namų modeliai ir raudonojo kilimo žvaigždės vis dažniau renkasi paprastą, natūralų, neutralių spalvų makiažą, kuriame svarbiausias vaidmuo tenka lygiai ir skaisčiai odai. Visuomet nepriekaištingai atrodanti ir spindinčia oda galinti didžiuotis stilistė Asta Valentaitė teigia, jog savo veido odos priežiūra būtina rūpintis nuolat ir labai atsakingai.
Asta Valentaitė „Driu Beauty“ reklamoje
Asta Valentaitė „Driu Beauty“ reklamoje / „Driu Beauty“ nuotr.

Pasak A.Valentaitės, nemažai įtakos veido odai turi genetika: lygia ir jaunatviška oda jos šeimoje džiaugiasi ne tik pati Asta, bet ir jos mama bei sesuo. Niekada didelių odos problemų neturėjusi moteris neslepė, jog siekiant turėti nepriekaištingą odą, jai labai daug pastangų dėti nereikia: užtenka kasdien kruopščiai, švelniai nuvalyti odą ir palepinti ją tinkamai parinktomis odos priežiūros priemonėmis.

„Žinoma, retkarčiais kiekvienai moteriai reikėtų skirti laiko sau ir atgaivinti odą ypatingomis procedūromis“, – teigė Asta.

Pati stilistė, be galo mėgstanti japonų veido masažą ar „Red Carpet hydrafacial“ procedūras, jomis pasilepina po įtemptų darbų, skrydžių ar tiesiog pajutusi, jog odai trūksta drėkinimo ir dėmesio. 

Artėjant šaltajam metų sezonui, Asta primena, jog rudenį ir žiemą taip pat nereikėtų pamiršti gerti vandens. „Dažnai vandenį geriame tik vasarą, kai karšta ir jo natūraliai norisi, tačiau vanduo – išties daro stebuklus, todėl jį gerti reikia nuolat. Aš pati visada vaikščioju su didžiausiu buteliu vandens ir stengiuosi kasdien išgerti būtiną vandens normą“, – pasakojo A.Valentaitė.

TAIP PAT SKAITYKITE: FASHION VILNIUS: išrinkite madingiausią Lietuvos raudonojo kilimo žvaigždę

Didžiausiais odos priešais įvardijusi žalingus įpročius, žavioji moteris teigė, jog nesupranta kaip moterys gali rūkyti. „Juk tai neigiamai veikia ir mūsų sveikatą, ir odą“, – stebėjosi niekada nerūkiusi Asta. Kalbėdama apie alkoholį, stilistė akcentavo saiką: „Taurė šampano ar vyno didelės žalos veido odai gal ir nepadarys, tačiau didelis kiekis alkoholio ilgainiui tikrai palieka pėdsaką odoje“, – teigė Asta.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Pristatymo akimirka
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Pristatymo akimirka

Žinoma moteris prisipažino, kad didžiausias jos pačios veido odos priešas – miego trūkumas. Įtemptai dirbdama ji dažniausiai miega per mažai, todėl, kai tik gali, kompensuoja miego trūkumą poilsiu ir geromis, idealiai parinktomis kosmetikos priemonėmis.

Geriausias veido odos priežiūros priemones Asta išsirenka atkreipdama dėmesį tiek į kosmetologų ir draugų rekomendacijas, tiek į gamintoją. Anksčiau pernelyg produkto sudėtimi nesidomėjusi moteris, ilgainiui vis labiau pradėjo tuo domėtis. Ir tai yra viena iš priežasčių, dėl kurių A.Valentaitė sutiko tapti naujos, lietuviškos kosmetikos „Driu Beauty“ veidu.

Pamačiusi tobulą pačios „Driu Beauty“ įkūrėjos Indrės Urbanavičienės veido odą, pabendravusi su ja ir pamačiusi kiek pastangų dedama, kad šio prekės ženklo kosmetika būtų išties kokybiška, efektyvi ir sveika, Asta ir pati sutiko išbandyti „Driu Beauty“ produktus. Mėnesį bandžiusi gaminius, gražioji stilistė liko patenkinta jų poveikiu, todėl drąsiai tapo šios  kosmetikos veidu ir, toliau naudodama šiuos produktus, džiaugiasi sveika ir išpuoselėta oda.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Indrė Urbanavičienė ir Asta Valentaitė
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Indrė Urbanavičienė ir Asta Valentaitė

Daugiau apie tai, kaip turėti sveiką ir skaisčią odą, teisingą veido odos priežiūrą ir kosmetikos etikečių skaitymą, galėsite sužinoti iš pačios „Driu Beauty“ įkūrėjos Indrės Urbanavičienės, net kelerius metus bendradarbiavusios su Lietuvos sveikatos mokslų universitetu, studijavusios kosmetikos gamybą Didžiojoje Britanijoje bei pas garsų amerikiečių chemiką Perry Romanowski.

I.Urbanavičienė rugsėjo 12 d., 13 val., FASHION Vilnius EXPO konferencijoje, skaitys pranešimą, aktualų visoms savimi besirūpinančioms moterims, – „Protingas grožis“.

Partnerio turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką