Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 09 29, 13:51

Byra Rūtos Gajauskaitės ir Tomo Zadarnausko santuoka

Skirtingais keliais suka Rūta Gajauskaitė (35) ir Tomas Zadarnauskas (37). Pora susituokė 2020-aisiais, o 2021-ųjų sausį Zadarnauskams gimė dukra Ugnė.
Rūta Gajauskaitė-Zadarnauskienė su vyru Tomu
Rūta Gajauskaitė-Zadarnauskienė su vyru Tomu / Asmeninio archyvo nuotr.

Apie skyrybas su Tomu Zadarnausku portalui Žmonės.lt patvirtino pati Rūta Gajauskaitė. Tiesa, ji nesutiko pakomentuoti, kieno iniciatyva jos įvyko ir apskritai atsisakė šia tema kalbėti plačiau.

Kauno apylinkės teismo Jonavos rūmuose skyrybų byla bus atversta spalio pradžioje.

Kaip teigia Lrytas.lt, sutuoktiniai skiriasi bendru sutarimu, tad byla bus nagrinėjama rašytinio proceso tvarka.

Visuomenės dėmesio Rūta susilaukė tapusi ketvirtąja dainininko Arvydo Vilčinsko žmona. Po skyrybų ji pripažino, kad amžiaus skirtumas santykiuose buvo labai didelė kliūtis.

„Pažiūrėkite į garsias poras mūsų visuomenėje, kurias skiria nemažas amžiaus skirtumas – daug jų jau išsiskyrė“, – sakė R.Gajauskaitė.

Rūta Gajauskaitė-Zadarnauskienė su vyru Tomu / Asmeninio albumo nuotr.
Rūta Gajauskaitė-Zadarnauskienė su vyru Tomu / Asmeninio albumo nuotr.

Visgi vėliau moteris džiaugėsi jausmais naujam širdies draugui Tomui, kuris – jaunesnis. Jie susituokė 2020-aisiais, o 2021-ųjų sausį Zadarnauskams gimė dukra Ugnė.

Tiek Tomas, tiek Rūta iš ankstesnių santykių turi po sūnų, tad žinia, kad šįkart pasaulį išvys mergaitė, porai buvo ypatingai didelis džiaugsmas.

Rūta juokėsi, kad vyro tėvai turi šešis anūkus, jos pačios giminėje taip pat dominuoja berniukai, tad mažylės visi laukė su dideliu nekantrumu.

Būdama santuokoje su dainininku Arvydu Vilčinsku, Rūta buvo save atradusi kaip renginių vedėją, tačiau nesusiklosčius santykiams aplinkybės lėmė ir šios mylimos veiklos pokyčius.

„Labai tą sritį mylėjau, na, tikrai labai. Bet, deja, po skyrybų su Arvydu neturėjau tiek pajamų, kad galėčiau užtikrinti kokybišką šios paslaugos suteikimą. Juk neužtenka tik mokėti gerai vesti renginius – tam reikia aparatūros, vairuotojo pažymėjimo, nes tekdavo nuolat važinėti po skirtingus miestus. O paskui ir nėštumas... Iš tiesų, susidėjo daug kliūčių, kurios lėmė, kad šią mylimą veiklą kol kas teko pastumti į šoną“, – Žmonės.lt prisipažino tuo metu pardavimų srityje dirbusi bei papuošalų gamyba užsiėmusi Rūta.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką