15min be reklamos
2023 03 17, 10:50

D.Petrikonytė – apie tango šokių partnerį iš Argentinos: jis – tikra pirmosios jos meilės kopija

Jau šį sekmadienį aštuonių Lietuvos žvaigždžių laukia tango krikštas. Visi naujo projekto „Tangomanai“ dalyviai praėjusį sekmadienį buvo suporuoti su didžiausiais šio šokio profesionalais, su kuriais tolimosiose Buenos Airėse leisis į patį aistringiausią gyvenimo nuotykį. Įtampa kyla kone sekundėmis – jau netrukus žiūrovai išvys pirmuosius lietuvių bandymus suvaldyti ne tik tango, bet ir su tuo ateinantį jaudulį bei emocijas!
Dijora Petrikonytė su partneriu Mauro
Dijora Petrikonytė su partneriu Mauro / TV3 nuotr.

Leonas Somovas, Dovydas Laukys, Vytautas Medineckas-Ironvytas, Dainius Kazlauskas, Dijora Petrikonytė, Ineta Stasiulytė, Simona Burbaitė ir Toma Vaškevičiūtė, atvykę į Argentiną, apsigyveno autentiškuose, įspūdingo grožio namuose. Būtent čia, pirmosios laidos metu, įvyko ir svarbiausia – kiekvieno projekto dalyvio pažintis su partneriais.

O jau šį sekmadienį jie ne tik pradės savo treniruotes, bet ir pirmą kartą prieš didžiulę minią nepažįstamųjų – vietinių Buenos Airių gyventojų – surengs pirmuosius savo pasirodymus seniausiame Argentinos uoste Puerto Madero. Būtent čia, ieškodami laimės, anksčiau žmonės į Argentiną atplaukdavo iš viso pasaulio. O šį sekmadienį tokios pat laimės čia ieškos ir 8 lietuviai.

TV3 nuotr./Dijora Petrikonytė su partneriu Mauro
TV3 nuotr./Dijora Petrikonytė su partneriu Mauro

Dalyvius šiame uoste ir kitose įspūdingiausiose Buenos Airių aikštėse, teatruose ir klubuose, kas kartą vertins vietiniai – 4 Buenos Airių gyventojai, kurie bus pakviesti tiesiog iš gatvės. Kiekvienas teisėjas ne tik komentuos visų porų pasirodymus, bet ir galės skirti jiems balus – nuo 1 iki 5. Vienintelė šiai neeilinei komisijai keliama sąlyga – kad jie puikiai suprastų ir mylėtų tango. O tokį žmogų Buenos Airėse rasti nėra sunku, mat kaip lietuviai yra pametę galvas dėl krepšinio, taip argentiniečiai – dėl tango!

Puerto Madero uoste, kuriame pirmąkart pasirodys „Tangomanai“, jų pasirodymus vertins tango mokytojas, verslininkė, draudimo agentas ir tango dievinanti 4 vaikų mama. Ar dalyviams pavyks sužavėti šią komisiją ir visus kitus, kurie išvydę šokį norės tarti žodį?

Pirmojo pasirodymo tema – be galo romantiška. Tai – pirmasis pasimatymas. Argentinoje susipažinus su savo partneriais, lietuviams teks parodyti, kas slypi jų širdyse.

TV3 nuotr./Dijora Petrikonytė su partneriu Mauro
TV3 nuotr./Dijora Petrikonytė su partneriu Mauro
TV3 nuotr./Dijora Petrikonytė su partneriu Mauro
TV3 nuotr./Dijora Petrikonytė su partneriu Mauro

O štai modeliui bei TV laidų vedėjai D.Petrikonytei net ir pirmoji repeticija su partneriu Mauro priminė patį tikriausią pasimatymą. „Jaučiuosi kaip 18 metų mergaitė, kuri eina pas savo svajonių vaikiną, bet jis dar to nežino“, – juokėsi laidoje Dijora.

Tiesa, kad Dijorą aplankė tokie jausmai – nieko keisto. Jau šį sekmadienį modelis atvirai papasakos, kad Mauro – tikra pirmosios jos meilės kopija. „Tik jis yra ispaniška versija. Bet visi veido bruožai – identiški“, – atviravo ji.

Būtent todėl, vos išvydusi Mauro, D.Petrikonytė pripažino savo akių kampučiuose netgi pajautusi ašaras: „Sakiau sau neapsiverkti, bet vis tiek susigraudinau.“

TV3 nuotr./Dijora Petrikonytė su partneriu Mauro
TV3 nuotr./Dijora Petrikonytė su partneriu Mauro

Vis dėlto šiai porai teko susidurti ir su sunkumais. Jau pirmosios repeticijos metu paaiškėjo, kad vienintelis jų būdas susikalbėti ir yra šokis, kadangi Mauro angliškai beveik nešneka. Nepaisant to, būtent šių šokių partnerių repeticijose skambėjo daugiausiai juoko!

O taip pat Mauro buvo vienintelis, kuris prieš didįjį sekmadienio pasirodymą pasielgė taip, tarsi iš tiesų eitų į patį romantiškiausią pasimatymą. „Pasigirsiu – prieš pirmą šokį Mauro man padovanojo gėlių. Dabar visą laiką skraidysiu kaip ant debesų“, – neslėpė džiaugsmo Dijora.

TV/Dijora Petrikonytė su partneriu Mauro
TV/Dijora Petrikonytė su partneriu Mauro

Panašu, kad D.Petrikonytės žodžiai išsipildė. Po jų pasirodymo, vienai komisijos narei netgi buvo sunku suvaldyti emocijas: „Jūs esate ugnis – tai tikrai matosi. Suprantu, kad prieš televiziją reikia pasitempti, bet tai buvo kažkas daugiau… Galėčiau patikėti meile iš pirmo žvilgsnio ir vėl.“

Kaip šios poros pasirodymą įvertins kiti komisijos nariai? Kuri iš porų taps vakaro lydere? Visi atsakymai – jau šį sekmadienį.

Pirmasis lietuvių bandymas šokti tango – jau šį sekmadienį, projekte „Tangomanai“, 19.30 val. per TV3 ir Go3!

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Nealkoholinis „Švyturio Ekstra“ ketina skinti tarptautinių apdovanojimų laurus
Reklama
Elektromobilis, kurį galima papildyti degalinėje: didžiausi abiejų pasaulių privalumai viename
Reklama
Periodontitas: simptomai ir faktai, kodėl nereikia bijoti jo gydymo
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką