15min be reklamos
2019 01 07, 17:49

Daina Bosas tapo močiute: „Mūsų gretas papildė dar viena gražuolė“

Daina Bosas (48) džiaugiasi naujomis, itin svarbiomis pareigomis. Verslininkė šį pirmadienį tapo močiute – jos sūnus Lukas su žmona Edita susilaukė pirmagimės.
Daina Bosas
Daina Bosas / Mato Baranausko nuotr.

Šią žinią 15min patvirtino naujai iškepta močiutė. Verslininkė neslėpė džiaugsmo: „Naujas statusas – naujos pareigos. Trys viename: žmona, mama, močiutė. Mūsų gretas papildė dar viena gražuolė. Metai prasidėjo puikiai!“

„Kol kas dar mažylės nemačiau. Laikausi senųjų tradicijų, kad gimdyvei reikia duoti erdvės. Pirmą dieną tegul pasidžiaugia tėvai, aš spėsiu“, – 15min sakė ponia Daina.

Anot jos, jaunieji tėvai dar svarsto, kokį vardą duoti mergaitei, vienas realiausių variantų – Frėja. 15min primena, kad Frėjos vardą savo dukrai neseniai išrinko ir Ineta Stasiulytė su Deividu Meškausku. Šio vardo kilmė yra skandinaviška. Mitologijoje Frėja yra meilės ir grožio deivė.

„Močiutės statusas manęs negąsdina, tai, kaip sakoma „circle of life“. Ateina laikas, kai tampi močiute, nes turi suaugusius vaikus. Aš labai džiaugiuosi, kad mano sūnus toks pareigingas, viską daro pagal tradicijas – vedė, tada vaikas, nes dabar jaunimas gyvena arba susidėję, arba gimdo vaikus ne santuokoje. O aš džiaugiuosi, kad viskas pas juos „teisingai“, – 15min pasakojo D.Bosas.

Verslininkės sūnus, scenografas Lukas su grafikos dizainere Edita Vilniaus Bernardinų bažnyčioje susituokė 2017-ųjų rugpjūčio 1-ąją.

Daina Bosas be sūnaus Luko dar turi dvi dukras Mariją ir Magdaleną.

„Aš turiu tris vaikus tai neabejoju, kad sulauksiu dar labai daug anūkų, mano mama, pavyzdžiui turi 7“, – šypsojosi moteris.

Dar anksčiau kalbinta D.Bosas pripažino, kad reikėjo laiko susivokti, jog taps močiute. „Tai kažkas naujo – mes gyvename, patys sau jauni, o čia, pasirodo, gyvenimo ratas apsisuka. Labai džiaugiuosi, nes mano vaikai, kaip šiais laikais reta, viską daro tvarkingai – iš pradžių santuoka, o po metų vaikai. Tai įrodo, kad išauklėjau atsakingą sūnų“, – 15min dar anksčiau pasakojo D.Bosas.

TAIP PAT SKAITYKITE: Daina ir Antanas Bosai atšventė santuokos dešimtmetį: „Po vestuvių Bahamose grąžinome skolą šeimai“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Iliuzionistas Rokas Bernatonis priima iššūkį: degalų taupymo magija
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką