Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 05 09, 11:49

„Dainuok su manim“ nugalėtojomis tapo Rusnė ir „Baltos varnos“

Šeštadienio vakarą muzikinis projektas „Dainuok su manim“ pasiekė finišo tiesiąją. LRT televizijos žiūrovų pamėgtą muzikinę kelionę iki pabaigos tęsė keturi duetai, o finalo vakarą žiūrovų balsai nulėmė: šių metų projekto nugalėtojais tapo Rusnė ir „Baltos varnos“.
Rusnė ir Baltos varnos
Rusnė ir „Baltos varnos“ / D.Umbraso/LRT nuotr.

Šeštadienio vakarą dėl nugalėtojų vardo varžėsi keturi duetai: Liepa Norkevičienė ir Radvilė Galminaitė, Jurgis Brūzga ir Milėja Stankevičiūtė, „Baltos varnos“ ir Rusnė Savickaitė bei prie projekto jam įsibėgėjus prisijungę KaYra ir Teodoras Lipčius.

Duetai dėl žiūrovų balsų kovojo atlikdami dvi dainas. Pirmajame etape skambėjo dalyvių specialiai finalui paruošti nauji kūriniai, o antrajame – duetų nuomone stipriausias ir geriausiai juos atspindintis projekte jau skambėjęs kūrinys.

Iki šiol visus duetų pasirodymus vertino suaugusių ir vaikų komisijos suaugusiųjų ir vaikų komisijos – Inga Jankauskaitė, Dovilė Filmanavičiūtė, Ramūnas Zilnys, Vakarė Jarmalavičiūtė, Ąžuolas Račinskas ir Kristupas Kerulis. Šį vakarą vaikų ir suaugusiųjų komisijos nariai tradiciškai dalyvių pasirodymus komentavo, tačiau finalo metu nebedalijo jiems balų. Nugalėtojų duetą, Rusnę ir „Baltas varnas“, išrinko televizijos žiūrovai tiesioginiu balsavimu. Nugalėtojams atiteko pagrindinis prizas – galimybė įrašyti dainą profesionalioje studijoje.

Viso projekto „Dainuok su manim“ metu dalyvius palaikė vedėjai Jurgita Jurkutė-Širvaitė ir Vidas Bareikis.

Laidos akimirkos – galerijoje:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką