Karštas vasaros pasiūlymas! Prenumerata visai vasarai tik - 1,49 Eur.
Išbandyti

Edgaras Lubys: „Prieš trejus metus į mano gyvenimą atėjo labai svarbi moteris“

Dainininko Edgaro Lubio ir laidų vedėjos Živilės Vaškytės-Lubienės šeimoje – šventinės nuotaikos. Sekmadienį judviejų pirmagimei Fridai suėjo treji.
Edgaras Lubys
Edgaras Lubys / Donatos Valančiūtės nuotr.

Dukros gimtadienio išvakarėse E.Lubys socialiniame tinkle pasidalino jautriu įrašu, kuriame prisipažino apie meilę ir pagarbą moteriai: mamai, žmonai ir dukrai. Edgarui sutikus, jo mintimis dalijamės ir su Žmonės.lt skaitytojais:

„Žinot, aš manau, kad mes, vyrai, nelabai ką ir nuveiktume be moterų.

Kai tik išvystame šį pasaulį mes esame globojami moterų. Visų pirma, žinoma, paties sakrališkiausio ir švenčiausio žmogaus – Mamos. Ji tiesiog duoda viską ir nieko nenori atgal. Kad ir koks nevykėlis būtum, Mama visada Tave įkvėps ir Jai Tu būsi pats geriausias visose situacijose.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Edgaras ir Živilė Lubiai
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Edgaras ir Živilė Lubiai

Vėliau į vyro gyvenimą ateina žmona. Ji taip pat mus globoja, nors tai gali atrodyti visiškai priešingai. Bet iš kur mes gautume tiek įkvėpimo visiems savo darbams ir žygdarbiams? Moterys, tik jos mus įkvepia siekti, eiti, kovoti ir parnešti tą mamutą vienokia ar kitokia forma :)

Mes nuolat imame iš moterų ir nuolat gauname – šilumą, meilę, švelnumą, gėrį. Kartais tas gėris gali pasireikšti ne itin maloniai, bet tai irgi gėris. Kada žmona yra nepatenkinta, tai ne su Ja kažkas negerai. Tai ryškiai kažkas negerai su manimi, vadinasi, aš neturiu tokių išaukštintų savybių, kad sugebėčiau Ją nuraminti.

Ir štai visai neseniai aš atsiguliau vakare migdyti dukrytės. Šalia Jos. Ji švelniai prisilietė prie manęs ir sako: „Aš noriu Tave paglostyti.“ Sakau gerai, mažyte. Ir ji glostė man petį. Tada prisiglaudė dar arčiau ir į ausį pašnibždėjo: „Tėti, Aš Tave myliu.“

Ir tada aš visiškai aiškiai supratau, kad į mano gyvenimą lygiai prieš trejus metus atėjo dar viena labai labai svarbi man Moteris. Su gimtadieniu, Fridute!“, – feisbuke rašė E.Lubys.

TAIP PAT SKAITYKITE: Živilei ir Edgarui Lubiams gimė sūnus, tėvai jau išrinko vardą

Luko Balandžio / 15min nuotr./Edgaras Lubys ir Živilė Vaškytė-Lubienė
Luko Balandžio / 15min nuotr./Edgaras Lubys ir Živilė Vaškytė-Lubienė

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius